Trwa ładowanie...

Romans Bradleya Coopera i Lady Gagi na oczach jego żony, Iriny Shayk? Wątpliwości rozwiane

Ich występ rzucił na kolana pół świata. Lady Gaga i Bradley Cooper udowodnili, że w zaledwie kilka minut potrafią doprowadzić publikę do łez. "Shallow" podbiło serca gości na gali oscarowej. Na chwilę plotki o romansie znów odżyły.
Share
Lady Gaga i Bradley Cooper w piosence "Shallow" pdoczas rozdania Oscarów w Los Angeles
Lady Gaga i Bradley Cooper w piosence "Shallow" pdoczas rozdania Oscarów w Los AngelesŹródło: East News, Fot: East News
d2s9sg5

Odkąd do kin trafił film "Narodziny gwiazdy", nie brakuje teorii spiskowych. Najgłośniejsza brzmi tak: Bradley Cooper i Lady Gaga mają romans. Prawdą jest, że między gwiazdami iskrzy. Ich domniemany romans nabrał dodatkowych rumieńców na gali rozdania Oscarów.

Lady Gaga dostała statuetkę za utwór "Shallow". Przed tym jednak razem z aktorem wykonała przebój na scenie. Teatralny wykon wyglądał tak, jakby filmowi kochankowie romans przenieśli na scenę.

ZOBACZ TAKŻE: Oscary 2019: Joanna Kulig komentuje przegraną "Zimnej wojny"

Emocje sięgały zenitu, a atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca. Tym bardziej że na widowni obecna była Irina Shayk, żona Bradleya.

Plotki o tym, że Lady Gagę i Bradleya Coopera łączy coś więcej, spokojnie można pożegnać. Tuż przed wzniosłym występem, aktor obejmował Irinę w świetle fleszy na czerwonym dywanie. Płomienne uczucie tych dwoje nie gaśnie. Widać to najlepiej na zdjęciach z czerwonego dywanu.

   East News
Źródło: East News, Fot: East News

Choć chwilę później w jego objęciach tonęła Gaga, nie ma wątpliwości, że zachowanie aktorskiej pary jest dobrze wykalkulowane.

    East News
Źródło: East News, Fot: East News

Wykonanie "Shallow" było raczej aktorskim spektaklem niż dowodem na ogniste uczucie między Cooperem a Gagą.

Szkoda tylko, że realizatorzy nie pokazali twarzy Iriny Shayk, gdy jej mąż odgrywał scenę zakochanego muzyka.

d2s9sg5

Podziel się opinią

Share
d2s9sg5
d2s9sg5