Wiemy kim jest partner Julii Pietruchy. "Zbliżyli się w trakcie trasy koncertowej"

Aktorka długo utrzymywała swój związek w tajemnicy. W końcu jednak opublikowała w sieci zdjęcie z ojcem swojego dziecka. Kim jest partner artystki?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia i Mateusz tworzą szczęśliwy związek
Julia i Mateusz tworzą szczęśliwy związek (Facebook.com)
WP

Po głośnej aferze z byłym partnerem Pietrucha trochę odsunęła się w cień i niechętnie mówiła o życiu prywatnym. Artystka rozstała się ze swoim mężem w ubiegłym roku w atmosferze niemałego skandalu. Ian oskarżył Pietruchę o kradzież, a także poinformował, że żona zerwała z nim kontakt, wyrzucając go na bruk. Gdy mężczyzna wyjechał w podróż do Stanów Zjednoczonych, Julia zaangażowała się w promowanie albumu i ruszyła w trasę koncertową. Wśród jej muzyków był też gitarzysta Mateusz Jankowski. Uświadomili sobie, że łączy ich więcej niż muzyka.

- Mateusz mocno wspierał Julię podczas konfliktu z Ianem. To, że mogła na niego liczyć w tak trudnym dla niej momencie, jeszcze bardziej ją do niego zbliżyło - wyznała "Party" znajoma artystki.

WP

Mateusz daje artystce poczucie stabilizacji, czego bardzo jej brakowało w poprzednim związku. Ian prowadził życie trubadura i nigdzie nie mógł zagrzać miejsca.

- Choć początkowo styl życia Iana wydawał się Julii atrakcyjny, z czasem zmęczyła się tułaniem z miejsca na miejsce - dodaje znajoma aktorki.

Myślicie, że Julia i Mateusz do siebie pasują?

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP