Trwa ładowanie...

Wiktor Zborowski prowadzi córkę do ołtarza. Wzruszające wideo

Alan Andersz, który był jednym z gości na weselu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony, opublikował wzruszające wideo ze ślubu. "Emocjonalny limit".

Wiktor Zborowski prowadzi córkę do ołtarza. Wzruszające wideoŹródło: ONS.pl, fot: Paweł Kibitlewski
d1dh26r
d1dh26r

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona 13 sierpnia 2019 r. wzięli ślub. Młoda para trzymała wydarzenie w tajemnicy do ostatniej chwili, a zdjęciami podzielili się dopiero w kilka dni po ślubie. Na uroczystość zaprosili rodzinę i znajomych. Wśród nich znalazło się sporo gwiazd. Między innymi Alan Andersz, który podzielił się pięknym nagraniem – pokazał, jak Wiktor Zborowski odprowadza córkę do ołtarza przy dźwiękach piosenki "Krąg życia" z filmu "Król lew".

Andersz podpisał wideo słowami:

"Sto lat młodej parze! Dziękuję, że mogłem być świadkiem jednego z najważniejszych momentów w waszym życiu! Moment uchwycony na filmie jest jednym z najpiękniejszych, jakie widziałem! Emocjonalny limit!"

Zachwyceni fani skomentowali wideo:
"Nawet nie wiedziałam, że całe życie czekałam na ten film, na to aby z właśnie z tą muzyką Pan Wiktor prowadził Zosię do ołtarza",
"O matko, ryczę!",
"Zośka, popłakałam się".

d1dh26r

Z doniesień gości wynika, że ślub Zosi i Andrzeja obfitował we wzruszające i zabawne momenty. Z pewnością wszyscy zapamiętają go na długo.

Zobacz także: Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera: "Wszyscy chcieli go zobaczyć u boku 29-letniej wybranki"

d1dh26r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dh26r