Trwa ładowanie...
d3lmubu

Wiktoria Gąsiewska mówi o rozbieranej sesji. Chce zapozować nago w słusznej sprawie

Wiktoria Gąsiewska to rozchwytywana aktorka młodego pokolenia. Ostatnio zdradziła, czy weźmie udział w rozbieranej sesji. Być może kiedyś zobaczymy Wiktorię Gąsiewską nago przed obiektywem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiktoria Gąsiewska w nagiej sesji?
Wiktoria Gąsiewska w nagiej sesji? (ONS.pl)
d3lmubu

Wiktoria Gąsiewska – naga sesja

Wiktoria Gąsiewska to jedna z tych gwizd młodego pokolenia, którymi media interesują się szczególnie. Aktorka debiut zaliczyła w serialu TVP "Rodzinka.pl". Od tamtej pory opinia publiczna śledzi każdy krok pięknej 20-latki.

Jakiś czas temu pojawiła się plotka o nagiej sesji Wiktorii Gąsiewskiej. Kiedy dziewczyna Adama Zdrójkowskiego podzieliła się zdjęciem w siedzibie wydawnictwa takich czasopism, jak "Playboy", "Esquire" czy "Cosmopolitan".

d3lmubu

Fani od razu zasugerowali, czy Wiktoria Gąsiewska rozbierze się przed kamerami. Przyznała wprost, że nie dostała jeszcze propozycji od "Playboya". Aktorka nie wyklucza jednak takiej sesji, bo wie, że ciało jest jej narzędziem pracy. Gąsiewska rozbierze się przed kamerami w słusznej sprawie.

"Myślę, że jeżeli by to była fundacja, która miałaby jakiś fajny pomysł... Jeśli byłaby to Fundacja Rak&Roll i byłby kontent takich rozbieranych sesji – czemu nie?" – mówi 20-latka.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Media śledzą również związek Wiktorii Gąsiewskiej. Jej partnerem jest aktor Adam Zdrójkowski. Para poznała się na planie serialu "Rodzinka.pl". Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej można zobaczyć urocze zdjęcia zakochanych. Para pojawiła się wspólnie w tanecznym show "Dance, dance, dance", które udało im się wygrać.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że para znowu pojawi się w programie produkcji TVP. Tym razem w roli gospodarzy. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą jubileuszową edycję muzycznego programu TVP "The Voice of Poland".

d3lmubu

Podziel się opinią

Share
d3lmubu
d3lmubu