ycipk-4jmji9

Wiktoria Gąsiewska w sukni ślubnej. Wygląda zjawiskowo

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie w sukni ślubnej. Teraz plotki o zaręczynach z Adamem Zdrójkowskim na pewno nie ucichną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiktoria Gąsiewska założyła suknię ślubną
Wiktoria Gąsiewska założyła suknię ślubną (ONS.pl)
ycipk-4jmji9

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda zadebiutowała w hitowym serialu Telewizji Polskiej "Rodzinka.pl". Na planie zdjęciowym poznała swojego obecnego partnera – Adama Zdrójkowskiego, który od jakiegoś czasu również nie narzeka na brak popularności.

Para pojechała niedawno na romantyczne, wspólne wakacje do Tel Awiwu. Pod zdjęciami z podróży, którymi dzielili się w mediach społecznościowych, nie zbrakło komentarzy o zaręczynach. Już od jakiegoś czasu Gąsiewska i Zdrójkowski nie mogą opędzić się od spekulacji na temat ślubu.

Młoda aktorka dolała ostatnio oliwy do ognia, publikując na swoim profilu instagramowym piękną fotkę, na której była ubrana w… suknię ślubną.

ycipk-4jmji9

"Chyba po raz pierwszy, prezentuje wam swój prawy profil" – Gąsiewska pisze żartobliwie pod postem.

Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda naprawdę zjawiskowo, a w komentarzach roiło się od komplementów.

Internauci pisali: "To są jedne z Twoich najpiękniejszych zdjęć!", "Na taką urodę można patrzeć godzinami", "Bardzo mi się podoba. Piękna suknia".

ycipk-4jmji9
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jmji9

ycipk-4jmji9
ycipk-4jmji9