Trwa ładowanie...

William kontra Harry. Wyjazd brata pogorszył sytuację

Mnożą się konsekwencje odejścia Meghan i Harry'ego z królewskiego pałacu. Wiele mówi się na temat złej atmosfery pomiędzy Harrym i Williamem. Nie są to - niestety - tylko plotki.

Share
William kontra Harry. Wyjazd brata pogorszył sytuacjęŹródło: Getty Images
d4lle7x

Harry i Meghan wypisali się z rodziny królewskiej, a konsekwencje będą odczuwać nie tylko oni. Gdy książęca para wije sobie gniazdko w Kanadzie, w Vancouver, William i Kate muszą pełnić swoje obowiązki wobec królestwa ze zdwojoną siłą. Harry i Meghan stracili patronaty, tytuły, ale przede wszystkim zaufanie Brytyjczyków. Na ich negatywny wizerunek składają się też doniesienia o kłótni Harry'ego z Williamem. Podobno nie jest dobrze.

Zobacz: Kulisy konfliktu księcia Williama i księcia Harry’ego

Po odejściu Harry'ego i Meghan ruszyła lawina domysłów. Wiele mówiło się o tym, że William czuje się wystawiony przez brata, który do tej pory był dla niego dużym wsparciem. Brytyjczycy pokochali "Fabulous Four", czyli wspaniały kwartet par książęcych, w których widzieli świetną przyszłość dworu.

d4lle7x

Jak podaje magazyn "People", między Harrym i Williamem działo się źle... od 2017 r. Wtedy to ogłoszono zaręczyny młodszego księcia z Meghan Markle. William miał ostrzegać brata, że "działa za szybko" ze swoją partnerką.

- Pod żadnym względem nie można mówić o tym, że rozstali się w dobrej atmosferze. Jednak oboje są zadowoleni, że to się już stało - zdradza "People" informator, którego redakcja przedstawia jako "przyjaciela rodziny".

Co więcej: - Prawdopodobnie Meghan i Harry nie pomyśleli, że wydarzenia potoczą się tak w tak agresywnym tempie, ale chcieli być szczęśliwi. Czy można ich za to winić?

"People" jest przekonany, że między braćmi nie dzieje się dobrze. Ba, mówi się, że William jest w furii po tym, jak Harry "odwrócił się od rodziny".

d4lle7x

- Otaczałem ramieniem mojego brata przez całe życie i już więcej nie mogę tego robić - jesteśmy osobnymi jednostkami - miał powiedzieć William, cytowany m.in. przez "The Sunday Times" w styczniu 2020 r.

Wygląda na to, że dziś istnieją dwa obozy: rodzina Harry'ego i rodzina królowej Elżbiety (ten podział dało się też wyczuć podczas lektury oświadczenia królowej

Harry i Meghan cieszą się teraz kanadyjską wolnością na wyspie Vancouver w posiadłości wartej 10 mln dolarów. Plotkuje się, że niedługo mają udzielić telewizyjnego wywiadu.

d4lle7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lle7x