Trwa ładowanie...

Wirus Scorpions opanował nasz kraj!

Ogromne zainteresowanie koncertami Scorpions! Legendy już za kilkanaście dni zagrają w Gliwicach i Trójmieście. Na trybunach pozostały ostatnie bilety!

Wirus Scorpions opanował nasz kraj!Źródło: Materiały prasowe
d4airx4
d4airx4

Koncerty Scorpions w Polsce każdego roku cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, jak pokazują statystyki sprzedażowe niemiecka grupa zyskuje nowych zwolenników, a wirus rock and rolla opanowuje kolejne pokolenia.

- Bardzo łatwo zaobserwować taką tendencję na przykładzie minionych koncertów, które mieliśmy przyjemność organizować. Publiczność pod sceną z każdym kolejnym show młodnieje! Miłośnicy weteranów rocka przyprowadzają swoje dzieci, czasem nawet wnuki, którzy podczas następnych wizyt niemieckiej legendy zabierają swoich znajomych - komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Pod względem geograficznym najwięcej biletów zostało zakupione w Warszawie, Gdańsku oraz w Katowicach, na kolejnych miejscach jest Wrocław, Bielsko-Biała, Bydgoszcz i Gliwice. Pierwszą dziesiątkę zamyka Kraków, Łódź oraz Lublin.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- Na koncerty przyjadą także fani z Austrii, Czech, Holandii, Norwegii, Rosji, Niemiec oraz odległych Indii – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

d4airx4

W otwartej sprzedaży pozostały ostatnie miejsca na trybunach oraz bilety na płycie. Do sprzedaży zostały włączone wszystkie możliwe pule biletów i nie są przewidziane dodatkowe miejsca. Dla osób jeszcze niezdecydowanych nie radzimy zwlekać z decyzją o zakupie wejściówki.

- Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od koncertów Scorpions w Polsce, ale warto wcześniej zaopatrzyć się w bilet na koncert, ponieważ na ostatnim etapie sprzedaży, wejściówki znikają w ekspresowym tempie – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM

Koncert Scorpions w Arenie Gliwice odbędzie się 21 lipca, natomiast w ERGO ARENIE, na granicy Gdańska i Sopotu, muzycy zagrają dwa dni później - 23 lipca.

Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice. Bilety na oba koncerty można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com.

d4airx4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4airx4