WP

Wodzianka znowu kompromituje Rutkowskiego. "Zakazany związek"

Dominika Zasiewska i Krzysztof Rutkowski to kolejna para w show-biznesie, która funduje mediom miłosne widowisko. Porzucona przez detektywa Wodzianka, opublikowała kolejne zdjęcie z byłym kochankiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski (East News, Fot: East News)
WP

Dominika Zasiewska znana jako Wodzianka, zdradziła niedawno, że Rutkowski miał z nią romans. Jeszcze jakiś czas temu znany detektyw planował ślub z Mają Plich. Medialna burza trwa.

*ZOBACZ TAKŻE: "5 głębszych" z Dominiką Zasiewską. Szokujące wyznanie Wodzianki *

WP

W czerwcu ubiegłego roku Krzysztof Rutkowski uklęknął przed swoją partnerką, Mają Plich. Co więcej, miłość ślubował jej w programie na żywo, zapowiadając, że wesele odbędzie się w sierpniu 2018 roku.

Szumnie zapowiadana ceremonia, co chwilę odkładana była na później. Teraz jednak wątpimy, że Rutkowski i Plich kiedykolwiek staną na ślubnym kobiercu. Niedawno Dominika Zasiewska wyznała, że została porzucona przez detektywa. Temat poniósł się po sieci jak wirus, a sama zainteresowana po raz kolejny daje pożywkę mediom.

Rutkowski ponoć obiecywał kochance, że zostawi dla niej narzeczoną. Tak się jednak nie wydarzyło. Wodzianka postanowiła się zemścić. Na jej konto na Instagramie wpadło właśnie ich kolejne wspólne zdjęcie.

WP

- Zakazany związek - czytamy pod fotką.

- To bzdura. Nie mam romansu, a przygotowania do ślubu trwają zgodnie z wcześniej ustalonym planem - komentował niedawno dla "Twojego Imperium" Rutkowski.

Jednak zdjęcia mówią wszystko.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP