Trwa ładowanie...

Wojciech Malajkat jest w żałobie. Niedawno pożegnał mamę

Wojciech Malajkat przechodzi trudne chwile. Kilka dni temu odeszła jego mama. Studenci Akademii Teatralnej złożyli aktorowi oficjalne kondolencje i zamieścili w sieci nekrolog.

Share
Wojciech Malajkat jest w żałobie. Niedawno pożegnał mamęŹródło: ONS.pl
d3cdelu

"Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej. Szczere wyrazy współczucia dla Jego Magnificencji Wojciecha Malajkata Rektora Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie z powodu śmierci Mamy" - czytamy w nekrologu.

ZOBACZ TEŻ: Borys Szyc gościem Objazdowego Kina Visa w Kłodawie

"Wspieramy Pana Rektora w zniesieniu bólu, który tylko czas może złagodzić. Pedagodzy, studenci oraz pracownicy Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i Filii w Białymstoku" - czytamy dalej.

d3cdelu

Matka Wojciecha Malajkata pochodziła z Kurpiów, a ojciec był Niemcem. Obydwoje spotkali się po raz pierwszy w Mrągowie. Ojciec aktora odszedł 5 lat temu. Wtedy aktor zabrał głos:

- W dzieciństwie tata przeżył straszne rzeczy. Rosjanie rozłączyli go z rodzicami, gdy miał 14 lat. Nigdy już ich nie zobaczył. Był traktowany jak niewolnik. Ale nie było w nim jadu, nie skarżył się. Przyjmował swój los z wewnętrzną siłą. Chyba to po nim odziedziczyłem - powiedział wówczas Malajkat.

Teraz aktor nie skomentował doniesień. To w końcu dla niego trudny czas, podczas którego wspiera go najbliższa rodzina - żona i dzieci.

d3cdelu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cdelu
d3cdelu