Trwa ładowanie...
d2ymyb0

Wojciech Mazolewski wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. "Wspaniały człowiek"

Piotr Woźniak-Starak miał wielu przyjaciół w polskim show-biznesie.
Podziel się
Wojciech Mazolewski o Piotrze Woźniaku-Staraku
Wojciech Mazolewski o Piotrze Woźniaku-Staraku (ons.pl)
d2ymyb0

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wiele znanych osób, które miały okazję współpracować i przyjaźnić się z nim. Głos zabrali m.in. Zosia Ślotała, Magda Boczarska, Borys Szyc, czy Marysia Sadowska. Teraz w mediach społecznościowych producenta filmowego pożegnał też Wojciech Mazolewski.

ZOBACZ: Edward Miszczak na ramówce TVN-u: "Serce pęka, jak człowiek sobie uświadomi, co się stało na tym jeziorze"

Muzyk dodał wzruszający post.

d2ymyb0

- Wspaniały człowiek i przyjaciel. Zdolny, pracowity, obdarzony wieloma talentami artysta. Kochał rodzinę, przyjaciół z totalną intensywnością i oddaniem. Inspirował tych, co mogli to poczuć i zobaczyć. Praca z nim to była wielka przyjemność. Dziękują Piotrku za wszystko, spoczywaj w pokoju - napisał.

Wojciech Mazolewski i Piotr Woźniak-Starak ostatnio współpracowali przy najnowszym filmie producenta "Ukryta gra". Muzyk bawił się kilka tygodni wcześniej w mazurskiej posiadłości milionera.

"Ukryta gra" - najnowszy film Piotra Woźniaka-Staraka

Szpiedzy, zimna wojna i rywalizacja ZSRR z USA - to najważniejsze wątki fabuły nowego polskiego thrillera - "Ukryta gra". W główne role wcielą się Robert Więckiewicz i Bill Pullman. Akcja filmu toczy się w latach 60. w Pałacu Kultury i Nauki. Ponadto w obsadzie znaleźli się Lotte Verbeek ("Outlander"), James Bloor ("Dunkierka") i Corey Johnson ("Ultimatum Bourne’a").

Przeczytaj: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Wzruszające słowa przyjaciół i współpracowników

Po raz pierwszy film "Ukryta gra" zostanie zaprezentowany podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Do kin trafi nieco później - 8 listopada.

d2ymyb0

Podziel się opinią

Share
d2ymyb0
d2ymyb0