Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Wojewódzki epatuje bogactwem. "Kupiłem Ferrari, nie starczyło na buty"

Kuba Wojewódzki bardzo lubi mówić o pieniądzach. Zdradził, na co wydał setki tysięcy, które zarobił występując reklamie sieci komórkowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki chwali się majątkiem
Kuba Wojewódzki chwali się majątkiem (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d1wwr5c

Kuba Wojewódzki nadal jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce, więc może liczyć na kontrakty reklamowe opiewające na setki tysięcy złotych. Prezenter nie należy do osób, które twierdzą, że "dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach". W swoim show wielokrotnie chwalił się gigantycznymi zarobkami i podkreślał, że stać go na wystawne życie. Wojewódzki na pewno jest już zabezpieczony finansowo do końca życia, ale przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia!

Od kiedy Instagram stał się platformą do promowania różnych produktów przez gwiazdy i influencerów, dziennikarz może liczyć na dodatkowe wpływy na konto. Bardzo chętnie oznacza w swoich postach niemal wszystkie marki, które są skłonne za to zapłacić. Na profilu Kuby znajdziemy artykuły spożywcze, sprzęty RTV czy reklamy sieci komórkowej. Ostatnio wspominał swoją pierwszą współpracę w Play i zdradził, na co wydał zarobione pieniądze.

Zobacz też: Anna Lewandowska: Zawsze patrzę na cenę

- Jest rok #2011 za pierwszy kontrakt z @play_polska kupiłem sobie ładne auto #ferrari #599 #fiorano Niestety nie starczyło na buty #szok #lans - napisał na Instagramie.

Do 2019 r. zdążył z pewnością uzbierać na niejedną parę butów. Gratulujemy przedsiębiorczości!

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c