Trwa ładowanie...
d1wwr5c
News

Wojewódzki reklamuje lody. Fani: "rozmieniasz się na drobne"

Kuba Wojewódzki bardzo nachalnie lokuje reklamy na swoim instagramowym koncie. Nie uszło to uwadze jego obserwujących.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki zarabia również na reklamach
Kuba Wojewódzki zarabia również na reklamach (ONS.pl)
d1wwr5c

Można nie przepadać za Kubą Wojewódzkim, ale trzeba przyznać, że jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju. Od lat prowadzi swój autorski talk-show i ciężko znaleźć w Polsce osobę, która nie zna jego nazwiska. Kuba jest popularny również na Instagramie, gdzie śledzi go już niemal milion fanów.

Tak duże zasięgi przekładają się na kwoty, które reklamodawcy są skłonni zapłacić, by promował ich produkty. Wojewódzkiego skusiły spore stawki i przez to jego profil wygląda jak tablica ogłoszeń.

d1wwr5c

Szczera rozmowa z Kubą Wojewódzkim

Ostatnio Kuba dodał selfie, na którym pozował z lodówką pełną lodów. Wielu jego obserwatorów stwierdziło, że to już lekka przesada, o czym pisali w komentarzach.

"Coraz niższy poziom... Reklama za reklamą. Teraz lody, kiedy przyjdzie czas na pasztet?".

d1wwr5c

"Mam wrażenie, że ktoś tu rozmienia się na drobne.... Ile było firm od listopada na tym profilu? Z 10? Wiadomo, każdy chce zarabiać. Ale Panie Jakubie, niech będą to sensowne produkty, z którymi się Pan utożsamia. Lody to trochę strzał... no może nie w stopę, ale blisko".

"Kuba błagam zmień agencje albo podejście, albo sam nie wiem co... Uwielbiam cię i cenię ogromnie jako człowieka, ale komercja w tym przypadku przeradza się w farsę i karykaturę".

Zgadzacie się z tym, że Wojewódzki trochę przesadził z reklamowaniem produktów? Przypomnijmy, że ostatnio promował sprzęt elektroniczny półnagim zdjęciem w wannie.

Poszukujesz nowej lodówki do swojej kuchni? Korzystając ze zniżek na stronie Media Expert kody rabatowe, na pewno nie przepłacisz.

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c