Trwa ładowanie...

WOŚP 2020: Beata Tadla była wolontariuszką. Pokazała legitymację sprzed 26 lat

Beata Tadla przed laty była wolontariuszką WOŚP. W 2020 r. odbywa się 28. finał imprezy. Dziennikarka pochwaliła się identyfikatorem, z którego korzystała podczas jednej z pierwszych edycji kultowej już akcji.

WOŚP 2020: Beata Tadla była wolontariuszką. Pokazała legitymację sprzed 26 latŹródło: ONS.pl, fot: Rose Braverman
d4khyp0
d4khyp0

Beata Tadla wspiera WOŚP już od 26 lat. Gdy włączyła się do corocznej akcji pomagania potrzebującym, miała niespełna 19 lat. Ostatnio dziennikarka postanowiła pokazać identyfikator, którego używała jako wolontariuszka podczas finału WOŚP w 1994 r. Widać na nim nie tylko logo akcji, które nie zmieniło się od początku - charakterystyczne czerwone serce z białym napisem - ale też zdjęcie młodziutkiej Tadli. Dziennikarka wyglądała uroczo.

Kamil spłaca dług wobec Jurka Owsiaka. Jego historia chwyta za serce

"A w czasach prehistorycznych identyfikatory WOŚP wyglądały tak! (podczas pierwszego finału jeszcze ich nie było, więc SIĘ MA pamiątkę). Nawrzucajmy dziś wolontariuszom ile się da #wosp #wosp2020 #siema #gramy #milosc #przyjaźń #muzyka #pomaganie" - napisała Tadla na swoim instagramowym profilu, prosząc o wsparcie wszystkich, którzy w całej Polsce oraz poza granicami kraju zbierają pieniądze do puszek.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa od 1993 r. W 2020 r. finał akcji, która, wbrew pozorom, trwa cały rok, odbywa się już po raz 28. Co roku pobijany jest rekord zebranych funduszy - w 2019 r. uzyskano kwotę 175 938 717, 56 zł. Jest szansa, by zebrać jeszcze więcej. Obecnie na liczniku fundacji jest prawie 18 mln zł. Jeszcze 2 godziny temu było o 2 mln zł mniej.

d4khyp0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4khyp0