Trwa ładowanie...

WOŚP 2020. Lejdis zapraszają na plan filmowy oraz Sylwester w środku lata!

Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie ma rzeczy niemożliwych. Na licytację trafił sylwester z bohaterkami "Lejdis" w środku lata!

WOŚP 2020. Lejdis zapraszają na plan filmowy oraz Sylwester w środku lata!Źródło: Materiały prasowe
d2munnf
d2munnf

"Lejdis" to polska produkcja filmowa autorstwa Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza z 2008 r. Film reklamowany był jako "damska odpowiedź" na "Testosteron". Bohaterkami filmu są cztery warszawianki: nauczycielka Łucja, prawniczka Gośka, właścicielka klubu fitness Mona oraz prowadząca rozrywkowy styl życia Karolina.

Tym razem [ główne aktorki filmu "Lejdis" postanowiły udzielić wsparcia ] (https://film.wp.pl/lejdis-powroca-aktorki-zapraszaja-na-plan-filmu-i-sylwestra-6464721687062145a) Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Magdalena Różczka, Edyta Olszówka, Izabela Kuna oraz Anna Dereszowska zapraszają na sylwestrową imprezę w środku lata. Zwycięzca będzie miał okazję spędzić z aktorkami trzy dni w spa w Pałacu Wiechlice, a także znaleźć się na planie najnowszej produkcji z bohaterkami filmu “Lejdis”.

Do końca licytacji, która znajdziecie tutaj, pozostało 20 dni. Na ten moment spotkanie z gwiazdami kosztuje ponad 10 000 zł!

d2munnf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2munnf