Trwa ładowanie...
d197nux

WOŚP 2020. Zostań bohaterem najnowszej powieści Zygmunta Miłoszewskiego!

Liczba ciekawych aukcji w ramach WOŚP 2020 stale rośnie. Tym razem masz szansę być jednym z bohaterów książki Zygmunta Miłoszewskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zygmunt Miłoszewski
Zygmunt Miłoszewski (PAP, Fot: Bartłomiej Zborowski)
d197nux

12 stycznia rozpoczęła się 28. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielu polskich celebrytów wspiera inicjatywę, wystawiając na licytację wiele ciekawych produktów oraz usług. Wśród nich znajdują się m.in. medal Olgi Tokarczuk, skórzana kurtka Bogusława Lindy z "Psów", letni sylwester z Lejdis, a także kolacja i trening z małżeństwem Lewandowskich.

Ciekawa oferta padła również ze strony znanego polskiego powieściopisarza, Zygmunta Miłoszewskiego. Autor ma na koncie wiele powieści kryminalnych (m.in. trylogię kryminalną o prokuratorze Teodorze Szackim), a także scenariusze filmowe i teatralne. Jego dzieła były tłumaczone na kilkanaście języków.

Tym razem w ramach 28. finału WOŚP Zygmunt Miłoszewski przygotował niespodziankę dla swoich czytelników. Nazwisko osoby, która wygra specjalną licytację, znajdzie się na kartkach nadchodzącej powieści pisarza, która będzie kontynuacją "Bezcennego". Aktualnie cena sięga już 1 500 zł. Nie przegap okazji i weź udział w aukcji!

d197nux

Podziel się opinią

Share

d197nux

d197nux