Trwa ładowanie...

Wybierasz się na koncert Julio Iglesiasa? Przeczytaj niezbędnik koncertowy

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Julio Iglesiasa w Centralnym Ośrodku Sportu Torwar w Warszawie, który odbędzie się 18 czerwca 2019 r.

Wybierasz się na koncert Julio Iglesiasa?  Przeczytaj niezbędnik koncertowyŹródło: Materiały prasowe
d3a5ssn
d3a5ssn

Rozpiska godzinowa
18:15 - Otwarcie bram
20:00 – Julio Iglesias
godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

Parkingi przy hali
Od ul. Czerniakowskiej znajduje się parking bezpłatny na około 100 miejsc. Przed Lodowiskiem Torwar II można zostawić samochód za odpłatnością 20 zł, zlokalizowano tam 140 miejsc. Przed stadionem Legii jest także parking płatny na około 50 miejsc – opłatę należy uiścić w parkomacie.

Dojazd
Lokalizacja hali COS Torwar pozwala na dogodny dojazd autobusami miejskimi. Od ulicy Czerniakowskiej przystanek Torwar 03 – autobusy linii: 141, 171 i 185, a dodatkowo od ulicy Łazienkowskiej przystanek Torwar 06 – autobusy linii 171 oraz od ulicy Solec przystanek Torwar 04 – autobusy linii: 138, 141, 182, 185 i 188.

d3a5ssn

Zakup biletów w dniu koncertu
Punkt sprzedaży biletów będzie czynny przy wejściu głównym od godziny 15:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl aż do momentu rozpoczęcia koncertu.

Osoby niepełnosprawne
Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W oraz D.

Gastronomia na koncercie
W hali będą znajdować się punkty gastronomiczne. Pub oraz food-curt zlokalizowane zostaną na pierwszej kondygnacji, będą też punkty mobilne. Wszyscy chętni zakupią w nich m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach, czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

d3a5ssn

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Do hali można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Punkty medyczne
Podczas trwania koncertu w hali COS Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny zlokalizowany zostanie na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowane będą punkty mobilne.

d3a5ssn

Bankomaty
Najbliższy bankomat znajduje się przed halą COS Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.

Szatnia
W trakcie trwania wydarzenia szatnia będzie odpłatna – 2 zł za sztukę odzieży wierzchniej oraz 5 zł za plecak. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

d3a5ssn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a5ssn