Trwa ładowanie...
d1p184v

Wybory 2020: Majka Jeżowska skomentowała wyniki. Porównała Dudę do Martyniuka

Nie wszystkie gwiazdy są zadowolone z wyników tegorocznych wyborów prezydenckich. Do grona zawiedzionych osób z pewnością należy Majka Jeżowska, która w zaledwie dwóch zdaniach dobitnie skomentowała zwycięstwo Andrzeja Dudy. Nie musiała pisać nic więcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Majka Jeżowska skomentowała zwycięstwo Andrzeja Dudy
Majka Jeżowska skomentowała zwycięstwo Andrzeja Dudy (ONS.pl)
d1p184v

Państwowa Komisja Wyborcza w poniedziałek rano przekazała najnowsze informacje dotyczące wyborów prezydenckich 2020. - Mamy cząstkowe i nieoficjalne wyniki. Andrzej Duda otrzymał 51,21 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski 48,79 proc. - powiedział Sylwester Marciniak. Te dane podzieliły Polaków. Jedni cieszą się, że wygrał ich faworyt, inni załamują ręce i muszą pogodzić się z porażką.

Również gwiazdy, które z ogromnym zaangażowaniem wspierały podczas kampanii wybranych kandydatów, publikują w mediach społecznościowych swoje reakcje na ogłoszone wyniki. Nie wszyscy podzielają radość ze zwycięstwa Andrzeja Dudy. Wśród tych osób z pewnością jest Majka Jeżowska.

Piosenkarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie wymowne zdjęcie z dwoma zdaniami. Wystarczyło.

d1p184v

"Wybieraliśmy między wykładem noblowskim Olgi Tokarczuk, a Sylwestrem Marzeń Zenka Martyniuka. Wygrał Zenek" - napisała, dodając w poście jedynie "Bez komentarza" i hasztag "wyboryprezydenckie2020".

Jak można się domyślić, wpis piosenkarki wywołał poruszenie wśród internautów.

"Popieram słowa Pani Majki, bardzo żałuję, że nic się nie zmieni i dalej będzie tak samo", "Ale nie na miejscu porównanie. I to się nazywa tolerancja i szacunek do drugiego człowieka?", "Cudnie Pani napisała, 4 województwa wybrały prezydenta całej Polsce", "O kulturze człowieka świadczy fakt, że wygranemu potrafi pogratulować" - piszą fani.

"No właśnie, gdzie jest nasza kultura? Jeśli mowa o kulturze..." - odpowiedziała Jeżowska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1p184v

Podziel się opinią

Share

d1p184v

d1p184v