Trwa ładowanie...

Wybory parlamentarne 2019. Krzysztof Ibisz: "Nie ośmieszaj się, mówiąc, że to i tak nie ma znaczenia"

Krzysztof Ibisz dołączył do grona gwiazd, którym nie jest obojętna przyszłość Polski. Pochwalił się zdjęciem sprzed lokalu wyborczego. Nie zabrakło mocnego wpisu.

Wybory parlamentarne 2019. Krzysztof Ibisz: "Nie ośmieszaj się, mówiąc, że to i tak nie ma znaczenia"Źródło: ONS.pl
d1jmnaz
d1jmnaz

Krzysztof Ibisz rzadko kiedy wypowiada się na inne tematy, niż te dotyczące jego życia zawodowego. Tym razem jednak okazja jest szczególna. Trwają wybory parlamentarne, a gwiazdor Polsatu nie zamierza biernie przyglądać się, jak Polacy marnują szansę na walkę o życie w demokratycznym kraju.

"Kochani dziś jest ten dzień, w którym każdy z nas może zdecydować o przyszłości Polski. Nie ma wymówek. Nie ośmieszaj się, mówiąc, że to i tak nie ma znaczenia, że nic od Ciebie nie zależy" - czytamy we wpisie Krzysztofa Ibisza na jego profilu na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

"Nie bądź obywatelskim analfabetą. Weź odpowiedzialność za kraj, który być może także Twoich przodków, kosztował wiele krwi. Mamy wolną demokratyczną Polskę. To szczęście, którego często nie doceniamy. Miłej niedzieli" - zakończył apel do fanów.

Tym samym Krzysztof Ibisz dołączył do grona gwiazd, którym nie jest obojętna przyszłość Polski i którzy chodzą na wybory.

Znane osoby angażują się teraz w akcję "Zabierz głos, bo go stracisz". Taki przekaz ma skłonić Polaków do udziału w wyborach parlamentarnych, które odbywają się już 13 października.

Pójdziecie zagłosować?

d1jmnaz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jmnaz