Trwa ładowanie...
d3yp8vi

Wybory parlamentarne 2019. Krzysztof Ibisz: "Nie ośmieszaj się, mówiąc, że to i tak nie ma znaczenia"

Krzysztof Ibisz dołączył do grona gwiazd, którym nie jest obojętna przyszłość Polski. Pochwalił się zdjęciem sprzed lokalu wyborczego. Nie zabrakło mocnego wpisu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z wyborów parlamentarnych 2019
Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z wyborów parlamentarnych 2019 (ONS.pl)
d3yp8vi

Krzysztof Ibisz rzadko kiedy wypowiada się na inne tematy, niż te dotyczące jego życia zawodowego. Tym razem jednak okazja jest szczególna. Trwają wybory parlamentarne, a gwiazdor Polsatu nie zamierza biernie przyglądać się, jak Polacy marnują szansę na walkę o życie w demokratycznym kraju.

"Kochani dziś jest ten dzień, w którym każdy z nas może zdecydować o przyszłości Polski. Nie ma wymówek. Nie ośmieszaj się, mówiąc, że to i tak nie ma znaczenia, że nic od Ciebie nie zależy" - czytamy we wpisie Krzysztofa Ibisza na jego profilu na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

"Nie bądź obywatelskim analfabetą. Weź odpowiedzialność za kraj, który być może także Twoich przodków, kosztował wiele krwi. Mamy wolną demokratyczną Polskę. To szczęście, którego często nie doceniamy. Miłej niedzieli" - zakończył apel do fanów.

Tym samym Krzysztof Ibisz dołączył do grona gwiazd, którym nie jest obojętna przyszłość Polski i którzy chodzą na wybory.

Znane osoby angażują się teraz w akcję "Zabierz głos, bo go stracisz". Taki przekaz ma skłonić Polaków do udziału w wyborach parlamentarnych, które odbywają się już 13 października.

Pójdziecie zagłosować?

d3yp8vi

Podziel się opinią

Share
d3yp8vi
d3yp8vi