Trwa ładowanie...
d2lds5i

Wyniki sekcji zwłok Kim Porter. Znamy przyczynę śmierci dziewczyny P. Diddy'ego

Biegli sądowi wydali oświadczenie w sprawie śmierci Kim Porter. 47-letnia modelka zmarła 15 listopada 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim Porter i P. Diddy podczas imprezy z okazji jego 35.urodzin, Nowy Jork, 2004 r.
Kim Porter i P. Diddy podczas imprezy z okazji jego 35.urodzin, Nowy Jork, 2004 r. (Getty Images)
d2lds5i

Porter została znaleziona w swoim domu w Toluca Lake w Los Angeles. Modelka i aktorka była partnerką i matką trójki dzieci słynnego rapera P. Diddy'ego.

ZOBACZ TEŻ: Syn Martyniuka cieszy się z zainteresowania. Chce być celebrytą?

- Ze smutkiem potwierdzam informację o odejściu Kim Porter. Proszę o uszanowanie prywatności jej rodziny w tym czasie – powiedział portalowi Page Six rzecznik aktorki.

d2lds5i

Pogotowie wezwała rodzina Porter, której nie potrafiono obudzić. Ratownicy dotarli do domu celebrytki w południe 15 listopada. Niestety było już za późno.

Biuro lekarza medycyny sądowej w Los Angeles wydało oświadczenie w sprawie śmierci 47-latki. Przyczyną śmierci było płatowe zapalenie płuc (ang. lobar pneumonia).

Jak podaje portal.abczdrowie.pl, choroba rozwija się w dość gwałtowny sposób, przede wszystkim u osób z obniżoną odpornością organizmu. Jest ona rzadziej spotykana niż odoskrzelowe zapalenie płuc. Zapalenie obejmuje praktycznie cały jeden (lub nawet więcej) płat płuca, a także pokrywającą go opłucną. Objawia się silnym, uciążliwym, nasilającym się na szczycie wdechu bólem klatki piersiowej.

d2lds5i

Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Przypomnijmy, że osoba z otoczenia zmarłej wspominała mediom, że modelka od kilku tygodni zmagała się z dolegliwościami przypominającymi grypę. Inne źródło dodaje, że kontaktowała się wcześniej z lekarzem, narzekając, że czuje, iż jej stan się nie poprawia.

Kim Porter była partnerką rapera P. Diddy’ego od 1994 do 2007 r. Ich znajomi twierdzili, że był to dość burzliwy związek. Para kilkukrotnie rozstawała się i schodziła. Doczekała się też trójki dzieci: bliźniaczek Jessie James i D’Lili Star i syna Christiana. Porter wychowywała także syna z poprzedniego związku.

d2lds5i

Podziel się opinią

Share

d2lds5i

d2lds5i