Trwa ładowanie...
d12ke0a

Wyszkoni pozuje na okładce magazynu dla wegetarian. Czytelnicy wytknęli jej, że je mięso

Fani są oburzeni najnowszym wywiadem piosenkarki, ponieważ odkryli, że jada mięso. Gwiazda wydała oświadczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anna Wyszkoni na okładce magazynu Vege
Anna Wyszkoni na okładce magazynu Vege (ONS.pl)
d12ke0a

Magazyn "Vege" na swoje łamy zaprasza znanych i lubianych, którzy propagują dietę wegetariańską. Ostatnio na okładce pojawiła się Zosia Zborowska, a teraz Anna Wyszkoni. Premiera numeru zbiegła się z emisją programu telewizyjnego, w którym wokalistka spożywała mięso. To nie spodobało się czytelnikom pisma, którzy powiadomili jego pracowników.

- Drodzy czytelnicy, byliśmy zaskoczeni, kiedy zaczęliście nam podsyłać linki do programu, w którym Anna Wyszkoni je mięso. Byliśmy pewni, że to musi być nieporozumienie, ponieważ nasza rozmówczyni zapewniała w wywiadzie, że mięsa nie je. Dbamy o to, by magazyn był w 100 proc. wiarygodny. Wiadomo, że każdemu mogą zdarzyć się wpadki, ale staramy się ich unikać i dbać o jakość magazynu "Vege". Pismo tworzymy z myślą o Was, więc dziękujemy, że daliście nam znać o emisji wspomnianego programu - czytamy na profilu pisma.
Okazuje się, że magazyn skontaktował się Anią Wyszkoni, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. W odpowiedzi na prośbę, piosenkarka wystosowała specjalne oświadczenie. Poinformowała w nim, że wegetarianką jest zaledwie od kilku miesięcy.

- W związku z pojawiającymi się na Państwa profilu internetowym podejrzeniami o moją nieuczciwość wobec Czytelników magazynu "Vege", muszę Państwa poinformować, że program kulinarny, w którym wystąpiłam, był rejestrowany z dużym wyprzedzeniem, kiedy jeszcze moja dieta wegetariańska nie wynikała z wewnętrznej potrzeby i przekonań, stosowałam ją eksperymentalnie i dopiero się z nią oswajałam. Nieszczęśliwie emisja tego programu zbiegła się z pojawieniem się w sprzedaży magazynu "Vege" z wywiadem ze mną i deklaracją, iż nie jem mięsa. Rzeczywiście, nie jem go już od kilku miesięcy, ta przemiana dokonała się we mnie dość gwałtownie.
Na koniec Wyszkoni przeprosiła czytelników magazynu "Vege" i wszystkich, którzy poczuli się urażeni.

d12ke0a

- Przykro mi, że moje pojawienie się w programie Polsatu wzbudziło tak negatywne emocje wśród Państwa Czytelników, jednocześnie zapewniam, że nie było moją intencją wprowadzanie nikogo w błąd ani manipulowanie faktami. Tych z Państwa, którzy poczuli się urażeni, szczerze przepraszam, a jednocześnie zapewniam, że od wielu miesięcy jestem na diecie wegetariańskiej i wszystko, co powiedziałam w wywiadzie dla magazynu "Vege", jest prawdą - oświadczyła.
Widzieliście okładkę z Anią?

ZOBACZ TAKŻE: Wyszkoni: "Wiem, że dla moich dzieci muszę być silna bez względu na wszystko"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d12ke0a

Podziel się opinią

Share
d12ke0a
d12ke0a