Trwa ładowanie...

Wzruszające zdjęcia księcia Harry'ego z Nepalu

Książę Harry udał się w podróż dyplomatyczną do Azji Południowej. Spotkanie z tamtejszymi politykami było nie lada gratką dla miejscowych fotoreporterów. Relacja z wydarzenia chwyta za serce.

Share
Wzruszające zdjęcia księcia Harry'ego z NepaluŹródło: East News, fot: East News
dqriff8

Książę Harry po narodzinach swojego pierwszego syna od razu rzucił się w wir pracy. Kilka dni po tym, jak na świat przyszedł mały Archie, książę Sussex już uczestniczył w dyplomatycznych spotkaniach. Oczywistym było, że księżna Meghan o wiele dłużej będzie mogła zajmować się malcem. Niestety, Harry musiał stanąć na wysokości zadania. Zresztą, bycie członkiem rodziny królewskiej zobowiązuje.

ZOBACZ TAKŻE: Harry został ojcem. Zobacz jego pierwsze wystąpienie w nowej roli przed dziennikarzami

Ostatnio książę Harry odwiedził Nepal. Spotkał się tam z premierem, Khadga Prasad Sharma Oli, w imieniu Jej Królewskiej Mości. Tematem rozmów były m.in. szkody, po których podniósł się Nepal po trzęsieniu ziemi - wiele rodzin zostało wówczas wysiedlonych, a miejsca dziedzictwa w stolicy Nepalu, Katmandu, zostały poważnie poturbowane.

dqriff8

Pomimo olbrzymiej tragedii, książę Harry wykazał się niezwykłym ciepłem. Otoczył mieszkańców troską i tchnął w nich nadzieję.

Ostatni raz książę Harry był w Nepalu w 2016 r., dołączył wtedy do zespołu ochotników "Rubicon", aby pomóc społeczności, która ucierpiała podczas trzęsienia ziemi.

Książę Sussex pomógł w odbudowie miejscowej szkoły, dając dzieciom bezpieczną przestrzeń do nauki.

Zdjęcia z najmłodszymi obywatelami Nepalu chwytają za serce. Przedstawiamy jedno z nich:

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Resztę relacji z wydarzenia zobaczycie pod linkiem poniżej:

dqriff8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqriff8
dqriff8