Trwa ładowanie...
d4anm08

Zagraniczne media piszą o ciąży Krupy. "40-letnia modelka spodziewa się pierwszego dziecka"

Wieść o ciąży Joanny Krupy obiegła plotkarskie media na całym świecie. Najpopularniejszy brytyjski tabloid "Daily Mail" ekscytuje się, że 40-letnia gwiazda spodziewa się dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa cieszy się, że zostanie mamą
Joanna Krupa cieszy się, że zostanie mamą (East News)
d4anm08

Joanna Krupa ogłosiła, że zostanie mamą w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Termin podzielenia się tą nowiną nie był przypadkowy - 26 maja świętowaliśmy Dzień Matki. Szczęśliwa celebrytka wyznała, że zrobiła już dwa testy ciążowe i wraz z mężem Douglasem nie może się doczekać aż jej dziecko przyjdzie na świat.

O ciąży gwiazdy momentalnie napisała większość mediów plotkarskich w Polsce. W końcu Joanna jest jedną z najpopularniejszych prezenterek i ludzie uwielbiają czytać o rewelacjach związanych z jej życiem prywatnym. Warto pamiętać, że Krupa szczyci się statusem celebrytki nie tylko w Polsce! Jej ciążę odnotował najpopularniejszy tabloid na wyspach brytyjskich - "Daily Mail".

d4anm08

"40-letnia modelka spodziewa się pierwszego dziecka" - grzmiał nagłówek artykułu w serwisie, który ma miliony czytelników.

   screen
(screen)

Taka wzmianka w zagranicznej prasie to spory sukces w celebryckiej karierze. Dużo emocji mógł wzbudzić też fakt, że piękna modelka skończyła już 40 lat... Wiedzieliście o tym?

d4anm08

Podziel się opinią

Share
d4anm08
d4anm08