Trwa ładowanie...

Zakochani Ana de Armas i Ben Affleck. Nowe zdjęcia pary

Ben Affleck zakochał się po uszy w o 16 lat młodszej Anie de Armas. Paparazzi przyłapali ich na spacerze.

Share
Zakochani Ana de Armas i Ben Affleck. Nowe zdjęcia pary
Źródło: East News
d3ooifn

Ana de Armas i Ben Affleck nie kryją się ze swoim uczuciem. 31-latka i 47-latek chętnie pokazują się razem publicznie. Paparazzi korzystają z tego i często fotografują ich na spacerze, w kawiarni i podczas romantycznych wyjść. Związek młodej aktorki z aktorem, który miał sporo problemów osobistych, dla wielu był zaskoczeniem.

Ana de Armas to świetnie zapowiadająca się gwiazda Hollywood. Aktorka wcieliła się w nową dziewczynę Jamesa Bonda, a niedawno mogliśmy oglądać ją w komedii "Na noże" u boku Daniela Craiga. Celebrytka ma wszystko, aby osiągnąć sukces. Jest piękna i utalentowana.

ZOBACZ: Ben Affleck o Donaldzie Trumpie: "Maskuje swoją niepewność"

Poza tym układa sobie życie prywatne u boku jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Hollywood. Niestety, Ben Affleck w ostatnich latach zmierzył się z poważnymi problemami osobistymi. Rozpadł się jego wieloletni związek z Jennifer Garner. Ich wspólne dzieci zostały przy aktorce.

d3ooifn

Poza tym Affleck kilkukrotnie chodził na odwyk, ponieważ jest uzależniony od narkotyków i alkoholu. Paparazzi nie raz przyłapali go w bardzo kiepskim stanie. Od jakiegoś czasu plotkowano też o uzależnieniu gwiazdora od hazardu. Jego zdjęcia z kasyna obiegły media na całym świecie.

Ostatnio jednak Affleck wychodzi na prostą. Znowu zaczął grać w filmach, a nawet je produkować. Poza tym znalazł nową miłość, która być może pomoże przetrwać mu trudny czas.

Zobaczcie ich najnowsze zdjęcia!

East News
Źródło: East News
Ben Affleck and Ana De Armas are seen leaving the Brentwood country mart as they stepped out for coffee on Wednesday.    Pictured: Ben Affleck,Ana De Armas      World Rights, East News
Ben Affleck and Ana De Armas are seen leaving the Brentwood country mart as they stepped out for coffee on Wednesday. Pictured: Ben Affleck,Ana De Armas World Rights, Źródło: East News
d3ooifn

Podziel się opinią

Share
d3ooifn
d3ooifn