Trwa ładowanie...
d2mud6h

Zamaskowany Piotr Żyła pozuje "w duecie". Fani: "skończcie ten kabaret"

Piotr Żyła wodzi za nos fanów i podsyca plotki o nowym związku. Fani żywiołowo komentują jego kolejne wpisy w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Żyła pokazał zamaskowaną ukochaną
Piotr Żyła pokazał zamaskowaną ukochaną (fot. Instagram, @piotr_zyla_official)
d2mud6h

Publiczne przepychanki pomiędzy Piotrem a Justyną Żyłą wydają się nie mieć końca. Wydaje się, że głośny rozwód był tylko początkiem i pretekstem do prowadzenia wzajemnej serii docinek i uszczypliwości.

Justyna raz na jakiś czas przypomina, że ma ogromny żal do byłego męża, zwłaszcza jeśli chodzi o kontakty z dziećmi, które jej zdaniem, dalekie są od poprawnych. Z drugiej strony wydaje się, że chce dobitnie pokazać, że po zakończeniu nieudanego małżeństwa ma się naprawdę świetnie.

Justyna Żyła mierzy się z hejtem: "Staram się tym nie przejmować"

Skoczek tymczasem nie ma oporów, by dyskredytować publicznie byłą żonę i podsycać plotki o swoim nowym związku. O tym, że ma nową partnerkę, mówi się od jakiegoś czasu. Sam zainteresowany jednak nie chce oficjalnie jej przedstawić.

d2mud6h

Ostatnio pokazał zdjęcie, na którym towarzyszy mu prawdopodobnie partnerka. Nie wiadomo tego jednak, bo oboje są kompletnie zamaskowani. Fani w komentarzach dopraszają się, by rozwiał tajemnicę.

Piotr Żyła pokazał zamaskowaną ukochaną fot. Instagram, @piotr_zyla_official
Piotr Żyła pokazał zamaskowaną ukochaną (fot. Instagram, @piotr_zyla_official)

Zdarzają się już także jednak bardziej kąśliwe i ironiczne komentarze. "Skończcie ten kabaret, pokażcie się razem i będzie spokój", pisze jedna z fanek.

Trudno nie stwierdzić, że komentarz jest trafny. Zarówno Żyła, jak i jego żona (którą raz po raz sugeruje się zaangażowanie w nowe związki) bawią się najwyraźniej w kotka i myszkę. Nie wiadomo jednak właściwie po co i czy z fanami czy tak naprawdę sami ze sobą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2mud6h

Podziel się opinią

Share
d2mud6h
d2mud6h