WP

Zamieszanie wokół Justyny Żyły i Tomasza Niecika. Artysta teraz się tłumaczy

Ponad miesiąc temu światło dzienne ujrzał utwór i teledysk Tomasza Niecika, w którym wystąpiła Justyna Żyła. Pojawiły się głosy, że artysta oszukał byłą żonę skoczka. Teraz mówi, jak było naprawdę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła wystąpiła w teledysku Tomasza Niecika
Justyna Żyła wystąpiła w teledysku Tomasza Niecika (screen Youtube, Fot: Screen YouTube)
WP

Justyna Żyła wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", a jej taneczny debiut okrzyknięty został "najgorszym w historii programu". Mimo wszystko Żyła zdobywała olbrzymie poparcie widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Rozżalony Tomasz Niecik: "Hejt na Justynę Żyłę przelał się później na mój teledysk"

WP

Kiedy Justyna Żyła brała udział w tanecznym show, niespodziewanie na YouTube pojawił się nowy utwór Tomasza Niecika, w którym główną gwiazdą jest właśnie była żona skoczka. Szybko pojawiły się głosy, że muzyk wykorzystał zamieszanie dookoła uczestniczki polsatowskiego programu.

Dziś Niecik tłumaczy, jak to wyglądało z jego strony. Absolutnie zaprzecza wszelkim doniesieniom, że przyspieszył premierę utworu ze względu na wzmożone zainteresowanie Żyłą.

- Teledysk został wydany dzień przed jej występem w "Tańcu z gwiazdami".Więc ja nawet nie wiedziałem, jak ona zatańczy. Nie zdawałem sobie też sprawy, że zostanie zhejtowana przez jury i z tego powodu też ten hejt przelał się później na ten mój teledysk i na nią - mówi Niecik w serwisie "Newseria".

WP

Zaznacza jednocześnie, że dostawał mnóstwo negatywnych opinii w mediach społecznościowych.

Mimo nieporozumienia i gęstej atmosfery wokół premiery, gwiazdor disco polo ciepło wypowiada się na temat Żyły.

- Fajnie się współpracowało. Przyjechała, zrobiła swoje. Miała zagrać, miała tu podejść, tu się cofnąć, tu się schylić, po prostu zrobiła swoje - wspomina występ w "Newserii".

Niecik zaznacza też, że w show-biznesie hejt jest zjawiskiem powszechnym, z którym praktycznie każdy musi się mierzyć.

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP