Trwa ładowanie...
d2kumet

Zawadzka pokazała zdjęcie z Jonkiszem. Świętowali urodziny

Marcelina Zawadzka opublikowała zdjęcia z imprezy urodzinowej, na których jest Rafał Jonkisz. Choć para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie swego związku, widać, że wiele ich łączy.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marcelina Zawadzka
Marcelina ZawadzkaŹródło: East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski
d2kumet

Ostatnio prezenterka nie miała szczęścia w miłości. Po tym, jak rozstała się z aktorem Mikołajem Roznerskim, związała się z brazylijskim modelem, Leonardem Marquesem. Ale i ta relacja nie przetrwała długo. Od tamtej pory Zawadzka trzymała mężczyzn na dystans. Teraz gwiazda woli nie obnosić się z nowym romansem.

Od pewnego czasu mówi się o tym, że z Rafałem Jonkiszem łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Ale do tej pory ta informacja się nie potwierdziła. Tymczasem Zawadzka opublikowała na Instagramie zdjęcia z imprezy urodzinowej. Świętowała w gronie przyjaciół. Wśród nich był Rafał Jonkisz.

d2kumet

Zobacz także: Olga Buława wychwala wybory miss: "Tytuł Miss Polski wyzwolił moją kobiecość"

Jonkisz jest o 8 lat młodszy od Zawadzkiej, która właśnie skończyła 30 lat. Urodziny obchodziła w Zakopanem. Wśród gości znaleźli się między innymi Paulina Krupińska i Maja Bohosiewicz. Był i Jan Kisiel, o którym mówiło się niedawno, że romansuje z Zawadzką.

Prezenterka opublikowałą zdjęcia na Instagramie. Na jednym z nich kilku znajomych trzyma Zawadzką na rękach, a ona obejmuje ramieniem stojącego obok Jonkisza.

d2kumet

Podpisała je: - Myślałam, że trzydziestka to koniec świata i nawet był plan aby tam pojechać. Marzyłam o spędzeniu 30-tki na Hawajach. Wyszło jeszcze lepiej! Zakopane, masa przyjaciół, znajomych i ludzi, bez których nie umiem żyć. Kocham Was Łobuzy! Dziękuję za wszystko! Za to, że byliście gotowi przyjechać dla mnie na koniec Polski i przygotować niespodziankowy weekend. To najlepsze spełnienie marzeń.

Zawadzka i Jonkisz nie ujawnili się do tej pory ze swoim uczuciem, ale osoby z ich towarzystwa twierdzą, że ten związek ma szansę przetrwać.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2kumet

Podziel się opinią

Share
d2kumet
d2kumet