Trwa ładowanie...
d1nfj82

Zawadzka pokazała zdjęcie z Jonkiszem. Świętowali urodziny

Marcelina Zawadzka opublikowała zdjęcia z imprezy urodzinowej, na których jest Rafał Jonkisz. Choć para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie swego związku, widać, że wiele ich łączy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka (East News, Fot: Tomasz Jastrzebowski)
d1nfj82

Ostatnio prezenterka nie miała szczęścia w miłości. Po tym, jak rozstała się z aktorem Mikołajem Roznerskim, związała się z brazylijskim modelem, Leonardem Marquesem. Ale i ta relacja nie przetrwała długo. Od tamtej pory Zawadzka trzymała mężczyzn na dystans. Teraz gwiazda woli nie obnosić się z nowym romansem.

Od pewnego czasu mówi się o tym, że z Rafałem Jonkiszem łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Ale do tej pory ta informacja się nie potwierdziła. Tymczasem Zawadzka opublikowała na Instagramie zdjęcia z imprezy urodzinowej. Świętowała w gronie przyjaciół. Wśród nich był Rafał Jonkisz.

d1nfj82

Zobacz także: Olga Buława wychwala wybory miss: "Tytuł Miss Polski wyzwolił moją kobiecość"

Jonkisz jest o 8 lat młodszy od Zawadzkiej, która właśnie skończyła 30 lat. Urodziny obchodziła w Zakopanem. Wśród gości znaleźli się między innymi Paulina Krupińska i Maja Bohosiewicz. Był i Jan Kisiel, o którym mówiło się niedawno, że romansuje z Zawadzką.

Prezenterka opublikowałą zdjęcia na Instagramie. Na jednym z nich kilku znajomych trzyma Zawadzką na rękach, a ona obejmuje ramieniem stojącego obok Jonkisza.

d1nfj82

Podpisała je: - Myślałam, że trzydziestka to koniec świata i nawet był plan aby tam pojechać. Marzyłam o spędzeniu 30-tki na Hawajach. Wyszło jeszcze lepiej! Zakopane, masa przyjaciół, znajomych i ludzi, bez których nie umiem żyć. Kocham Was Łobuzy! Dziękuję za wszystko! Za to, że byliście gotowi przyjechać dla mnie na koniec Polski i przygotować niespodziankowy weekend. To najlepsze spełnienie marzeń.

Zawadzka i Jonkisz nie ujawnili się do tej pory ze swoim uczuciem, ale osoby z ich towarzystwa twierdzą, że ten związek ma szansę przetrwać.

d1nfj82

Podziel się opinią

Share

d1nfj82

d1nfj82