Trwa ładowanie...
20-02-2017 11:18

"Zawsze będziemy rodziną". Angelina Jolie popłakała się podczas wywiadu

Podczas pobytu w Kambodży gdzie odbywał się pokaz jej nowego filmu "First They Killed My Father" Jolie została zapytana przez dziennikarkę BBC o swój rozwód z Bradem Pittem. Aktorka zaskoczyła wszystkich swoją reakcją i odpowiedzią, która była niezwykle poruszająca.

"Zawsze będziemy rodziną". Angelina Jolie popłakała się podczas wywiaduŹródło: Wikimedia Commons CC0
d10zdhw
d10zdhw

Wywiad dotyczył głównie paradokumentu "First They Killed My Father", opowiadającego o losach kambodżańskiej aktywistki, która doświadczyła agresji ze strony armii Pol Pota. Jednak rozmowa nie mogła obejść się bez zadania pytania o sprawy osobiste i głośny rozwód. - Twój film jest o rodzinie i o stracie, to bardzo delikatna sprawa. Wiemy o incydencie, który był powodem twojej separacji, do tej pory nie wypowiadałaś się na ten temat. Może chciałabyś coś powiedzieć tym razem? - spytała dziennikarka.

Angelina odpowiedziała krótko, jednak w trakcie wypowiadania słów w jej oczach pojawiły się łzy. - Nie chcę za wiele o tym mówić. Chcę tylko powiedzieć, że to był bardzo trudny czas. I że nadal jesteśmy rodziną. Zawsze będziemy rodziną. Przetrwamy ten trudny czas, wierzę, że to nas wzmocni, będziemy jeszcze silniejszą rodziną - powiedziała aktorka.

Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith Films Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith Films materiał prasowy/Megafon.pl
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith Films Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith Films Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl

Jolie i Pitt poznali się na planie filmu "Pan i pani Smith" w 2003 roku i choć media od początku twierdziły, że między aktorami jest coś więcej niż przyjaźń, oficjalnie byli parą od 2004 roku. Informacja o rozwodzie najgorętszego małżeństwa Hollywood obiegła świat we wrześniu 2016 roku. Aktorka oskarżyła męża o stosowanie przemocy wobec dzieci, jednak z upływem miesięcy ich relacje zaczęły się poprawiać, a Angelina wycofała oskarżenia. Czy tym wywiadem postawi kropkę w tej głośnej sprawie?

Brad Pitt, Angelina Jolie ONS.pl
Brad Pitt, Angelina Jolie Źródło: ONS.pl
angelina jolie ONS.pl
angelina jolie Źródło: ONS.pl
d10zdhw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10zdhw