Trwa ładowanie...
d3a80vr

Zbiórka pieniędzy na leczenie Andrzeja Strzeleckiego. Wiemy, na co zostaną wydane

W ciągu ostatnich kilku miesięcy trwała zbiórka pieniędzy na leczenie dla Andrzeja Strzeleckiego. Niestety, aktor zmarł. Organizatorzy zbiórki postanowili zmienić jej cel i zdradzili, na co wydadzą pieniądze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Strzelecki zmagał się z chorobą nowotworową
Andrzej Strzelecki zmagał się z chorobą nowotworową (ONS.pl)
d3a80vr

Andrzej Strzelecki zmarł 17 lipca w wieku 68 lat. Kilka miesięcy wcześniej dowiedział się, że jest ciężko chory - zmagał się z nieoperacyjnym nowotworem płuc i oskrzeli. Jedyną szansą na przedłużenie życia był lek ze Stanów Zjednoczonych.

Jego córka udostępniła w mediach społecznościowych zbiórkę na ten cel, w którą też zaangażowali się jego studenci. Planowali nawet zorganizować koncert charytatywny, by pomóc zebrać wymagane pieniądze. Wydarzenie odbędzie się, ale będzie upamiętniało aktora.

Lewandowscy znowu w Polsce. Laura w końcu poznała dziadków

Wiadomo już, na co zostaną przeznaczone zebrane fundusze. Studenci decyzję podjęli w porozumieniu z rodziną Strzeleckiego.

d3a80vr

Wszystkie środki ze zbiórki przekażą na fundusz pomocowy im. prof. Ryszardy Hanin dla studentów Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w trudnej sytuacji zdrowotnej. O planach poinformowali w programie "Dzień Dobry TVN".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3a80vr

Podziel się opinią

Share

d3a80vr

d3a80vr