Trwa ładowanie...
d3833q4

Żebrowski zrobił żonie niespodziankę na rocznicę. Romantyczniej się nie dało

Michał i Aleksandra Żebrowscy świętują 10. rocznicę ślubu. Tak wyjątkowa okazja wymagała specjalnego prezentu. Aktor bardzo się postarał i nie zawiódł swojej ukochanej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żebrowscy udali się na romantyczny wyjazd
Żebrowscy udali się na romantyczny wyjazd (ONS.pl)
d3833q4

Związek Michała Żebrowskiego i Aleksandry Żebrowskiej od początku budził sporo kontrowersji. Głównie dlatego, że aktor jest starszy od swojej ukochanej aż o 15 lat, a poznał ją, gdy ta miała zaledwie... 5 lat. Wszystko dlatego, ze ich rodziny były ze sobą blisko.

Niezależnie od tego, co wścibscy piszą o Żebrowskich, trzeba przyznać, że to jedna z najbardziej zgodnych par w polskich show-biznesie. Wzięli ślub 10 lat temu i nigdy nie pojawiły się plotki o jakimkolwiek kryzysie w ich związku. Zakochani postanowili uczcić okrągłą rocznicę, wybierając się na romantyczną podróż-niespodziankę do Paryża. Europejska stolica miłości oczarowała gwiazdorską parę. Na Instagramie pochwalili się wspólnym zdjęciem z tego wypadu.

To jednak nie koniec rocznicowych atrakcji. Para postanowiła zawiesić też wspólną kłódkę na jednym z paryskich mostów. Udokumentowali tę chwilę i pokazali w sieci filmik, na którym wrzucają klucz od kłódki do rzeki. Ten gest miał świadczyć o tym, że będą ze sobą na zawsze. Dokładnie tego im życzymy! Uważamy jednak, że nie trzeba z tego powodu zaśmiecać Sekwany...

Instagram.com

Co myślicie o "romantycznym" zachowaniu pary?

d3833q4

Podziel się opinią

Share

d3833q4

d3833q4