Trwa ładowanie...
01-03-2017 14:47

Zenek Martyniuk chce podzielić się swoją fortuną. Założy fundację?

Ogromna popularność Zenka Martyniuka przyniosła mu również sporą fortunę. Piosenkarz jest jednym z najlepiej zarabiających polskich artystów i to nie tylko z nurtu muzyki disco-polo. W związku z tym każdego dnia otrzymuje setki listów z prośbą o wsparcie finansowe najbiedniejszych fanów. Jak informuje "Rewia", Martyniuk rozważa z żoną założenie fundacji, która będzie wspierać osoby w potrzebie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zenek Martyniuk chce podzielić się swoją fortuną. Założy fundację?Źródło: East News
d3s512t
d3s512t

Pieniądze już dawno przestały robić wrażenie na Zenku, dlatego wokalistka postanowił, że część środków przeznaczy na pomoc innym. Artysta, który zawsze uchodził za dość skromną osobę, nie zamierza siedzieć bezczynnie - Trzeba coś zrobić. Nie można tego tak zostawić - powiedział w rozmowie z tygodnikiem. Na czele fundacji miałaby stanąć Danuta Martyniuk, żona Zenka.

Okazuje się, że "król disco-polo" może liczyć na pomoc kolegów z branży, który również są wrażliwi na cierpienie swoich fanów._ - To znakomity pomysł! Z żoną Dorotką chętnie się przyłączymy_ - powiedział Radosław Liszewski, lider zespołu Weekend._ - Sami dostajemy podobne prośby. No, a jak przejść obojętnie obok listu, w którym dziecko pisze, że rodzice nie mają na jedzenie?_ - dodał.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Wszystko wskazuje na to, że branża disco-polo niebawem zawstydzi "prawdziwych artystów" swoim bezinteresownym gestem pomocy. Jak myślicie, czy discopolowcy zyskają dzięki temu większe uznanie?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3s512t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s512t