Trwa ładowanie...

Zenek Martyniuk i Anna Przybylska razem pracowali. Zachowało się archiwalne zdjęcie

Połączyła ich praca, ale mało kto wiedział o tej znajomości. Martyniuk wspominał Anię Przybylską.

Zenek Martyniuk i Anna Przybylska razem pracowali. Zachowało się archiwalne zdjęcieŹródło: Youtube.com
d3rwd7c
d3rwd7c

Przypominamy tekst z 12 stycznia 2018 roku.

Zenek Martyniuk to największa gwiazda disco polo w Polsce. Muzyk ma wielu fanów, a na jego koncerty przychodzą tłumy. Jego książka "Życie to są chwile" też wspaniale się sprzedaje. To właśnie w biografii artysta zdradził wiele ciekawych faktów ze swojego życia, które do tej pory nie były znane szerszej publiczności. Dowiedzieliśmy się stamtąd m.in. o tym, że Martyniuk miał okazję poznać i współpracować z Anią Przybylską.

W książce ukazało się też archiwalne zdjęcie, a także ich wspólna historia. Okazało się, że na początku swoje drogi zawodowej, Anna Przybylska chciała dorobić na planie teledysku Zenka jako makijażystka i stylistka.

- Była popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze - wspominał gwiazdor.
Król disco polo wspomniał też pewne zamieszanie z planu. Zginęły wówczas buty, które zostały sprowadzone z Ameryki. Przybylska bardzo przejęła się całą sytuację i próbowała ugasić pożar.

d3rwd7c

- Ania bardzo przejęła się zaistniałą sytuacją i zaangażowała się w poszukiwanie zastępczego obuwia. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy szukać nowych. Udało się znaleźć całkiem podobne.
Martyniuk opowiedział także o tym, że podczas pracy na planie do Przybylskiej zadzwonił Bogusław Linda. Aktor zaproponował jej wówczas rolę w filmie "Sezon na leszcza". Po tej roli kariera aktorki nabrała rozpędu.

Wiedzieliście o znajomości gwiazdy z Zenkiem Martyniukiem? Zobaczcie archiwalne zdjęcie, które pojawiło się w książce "Życie to są chwile".

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

ZOBACZ TAKŻE: Martyniuk: moja biografia powstała jako odpowiedź na prośby fanów

d3rwd7c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rwd7c