WP

Zenek Martyniuk szykuje synowi królewski ślub. Zaproszono 250 osób

To będzie bal! Król disco polo wyda na wesele jedynego syna bagatela 1 mln zł. Połowę tej kwoty pochłonie prezent ślubny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zenek Martyniuk wkrótce zostanie teściem
Zenek Martyniuk wkrótce zostanie teściem (East News)
WP

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska powiedzą sobie sakramentalne "tak" 6 października w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Tuż po ceremonii przeniosą się do hotelu Lipowy Most, gdzie będę balować przez 2 dni w towarzystwie 250 zaproszonych gości.

Jak wylicza "Super Express", król disco polo wyda na wesele syna lekką ręką ok. 1 mln zł. Aż 300 tys. zł to koszt jedzenia na weselu i poprawinach, noclegi w hotelu i występy na żywo. Na imprezie na pewno wystąpi sam ojciec pana młodego i inne gwiazdy disco polo, które zostały także zaproszone w charakterze gości weselnych. W tym gronie są m.in. Radek Liszewski z Weekendu i Gwiazdowscy z zespołu Mig.

Daniel poznał Ewelinę 7 miesięcy temu/Instagram
Podziel się
WP

Za kreacje weselne trzeba będzie zapłacić co najmniej 150 tys. zł. Aż 450 tys. zł Zenek wyda na prezent ślubny, czyli luksusowego mercedesa. Teść 19-letniej ukochanej Daniela zasponsoruje także podróż poślubną – kilkutygodniowy pobyt w Ameryce Południowej.

Jak dowiedział się dziennik, na stołach będą królowały potrawy kuchni włoskiej i polskiej z dziczyzną na czele, zaś młodzi pojadą do ślubu czerwonym cadillakiem. Kilka spraw nie zostało jeszcze dopiętych na ostatni guzik – Daniel podobno cały czas szuka odpowiedniej stylizacji dla siebie i nie ma jeszcze obrączek, którymi wymieni się z młodszą o 10 lat ukochaną.

Daniel i Ewelina poznali się zaledwie siedem miesięcy temu dzięki wspólnym znajomym. Młodzi szybko przypadli sobie do gustu i już 1 lipca doszło do oświadczyn. Nastolatka zgodziła się zostać panią Martyniuk i przeprowadziła się z rodzinnych okolic pod Koninem do apartamentu narzeczonego w Białymstoku.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP