Trwa ładowanie...

Zenon z ukochaną żoną na ślubie syna. Taka miłość się nie zdarza!

W pierwszą sobotę października syn Króla Disco Polo, Daniel wziął ślub z piękną Eweliną w Grabówce pod Białymstokiem. Gdy para mówiła sobie sakramentalne "tak" przed ołtarzem, towarzyszyły im tłumy najbliższych oraz oczywiście rodzice. Pani Danuta Martyniuk, mama Daniela, nie hamowała łez.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zenon z ukochaną żoną na ślubie syna. Taka miłość się nie zdarza!Źródło: newspix.pl
d4m3fo7
d4m3fo7

Ewelina jest młodsza od swojego męża o 10 lat, co początkowo miało stanowić przeszkodę dla zakochanych. Na szczęście zwyciężyło uczucie i upór Daniela, dziś już Ewelina jest panią Martyniuk.

Ze łazami w oczach i wzruszeniem przysięgi wysłuchali także Zenek i Danuta Martyniukowa. Pewnie wspominali swój najważniejszy dzień, ponad 3 dekady temu. Martyniuk w wywiadach zawsze powtarza, że żona jest jego największą miłością, Nie skąpi jej także nietanich podarunków.

newspix.pl
Źródło: newspix.pl

- Kocham rozpieszczać moją Danusię. Żona uwielbia kwiaty i przynoszę jej je przez cały rok. Więc od stycznia do grudnia są u nas w wazonach świeże kwiaty. Do tego kupuję jej bransoletki i zmysłowe perfumy. Lubię też zaskoczyć ją jakimś niecodziennym drobiazgiem. Zawsze zabieram ją też ze sobą w trasę po Stanach Zjednoczonych, bo Danusia uwielbia podróże – powiedział kiedyś "Faktowi" Martyniuk.

newspix.pl
Źródło: newspix.pl

- Gdy zobaczyłem Danusię podczas jednej z majówek w Grabówce, od razu mi wpadła w oko. Miała w sobie to coś: była fajnie ubrana, zgrabniutka. Miała na sobie różową sukieneczkę, no i te jej nogi. Pielęgniareczka - wyznał gwiazdor.

Zdjęcie ślubne Zenona i Danuty Martyniuków, Archiwum prywatne
Źródło: Zdjęcie ślubne Zenona i Danuty Martyniuków, Archiwum prywatne

Mimo tego, że Martyniuk w swojej branży osiągnął już wszystko, zarabia ogromne pieniądze na koncertach, wciąż jest tym samym prostym - jak mówi o sobie - chłopakiem,u boku tej samej ukochanejkobiety. Podczas ślubu syna trzymali się za dłonie i wspierali. Na pewno życzą Danielowi takiego szczęścia w miłości.

newspix.pl
Źródło: newspix.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4m3fo7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m3fo7