Trwa ładowanie...
d837sd9

Zespół Bracia rozpadł się. Krzysztof Cugowski twierdzi, że synowie popełnili błąd

Rozpadł się zespół Bracia, którzy tworzyli Piotr i Wojciech Cugowscy. Ich ojciec, Krzysztof Cugowski, negatywnie ocenia sytuację. Odradzał im zawieszenie działalności kapeli, ale go nie słuchali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Cugowski narzekał, że synowie nie chcieli go słuchać.
Krzysztof Cugowski narzekał, że synowie nie chcieli go słuchać. (East News)
d837sd9

Zespół Bracia funkcjonował od 1997 r. Ostatni album wydali 6 lat temu - "Zmienić zdarzeń bieg" zdobyło status platynowej płyty. Od tego czasu nie nagrali nic nowego, a żadnych prób kapela nie miała od kilku miesięcy.

- Bez przerwy dostaję pytania odnośnie zespołu Bracia, powiem więc tylko tyle bez wchodzenia w szczegóły: działalność zespołu została zawieszona na czas nieokreślony z początkiem 2019 roku. Czas na nowe wyzwania i nową muzykę - mówił czas temu Wojciech Cugowski. W rozmowie z PAP Life przyznał, że nie wiadomo, czy w ogóle zagra jeszcze wspólnie z bratem.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Kurski o filmie "Zenek": To dopełnienie naszego wachlarza zaangażowań"

W podobnym tonie wypowiadał się Piotr Cugowski. - Jest to zawieszenie działalności na czas solowych wypowiedzi każdego z nas. Czy wrócimy do tego kiedyś, nie potrafię dziś powiedzieć - stwierdził.

Decyzji synów żałuje Krzysztof Cugowski. Twierdzi, że popełnili błąd i go nie posłuchali. - Oni w ogóle mnie nie słuchają. Powtarzałem im, że rozwalenie ich zespołu to błąd, ale cóż, ja też nie słuchałem w kilku sytuacjach swoich rodziców, tak już jest - mówił.

Choć zdarzało się, że zespoły były reaktywowane, to w tej chwili nic nie wskazuje, by Bracia mieli grać ponownie.

d837sd9

Podziel się opinią

Share
d837sd9
d837sd9