Trwa ładowanie...

Zespół Bracia rozpadł się. Krzysztof Cugowski twierdzi, że synowie popełnili błąd

Rozpadł się zespół Bracia, którzy tworzyli Piotr i Wojciech Cugowscy. Ich ojciec, Krzysztof Cugowski, negatywnie ocenia sytuację. Odradzał im zawieszenie działalności kapeli, ale go nie słuchali.

Zespół Bracia rozpadł się. Krzysztof Cugowski twierdzi, że synowie popełnili błądŹródło: East News
d39329i
d39329i

Zespół Bracia funkcjonował od 1997 r. Ostatni album wydali 6 lat temu - "Zmienić zdarzeń bieg" zdobyło status platynowej płyty. Od tego czasu nie nagrali nic nowego, a żadnych prób kapela nie miała od kilku miesięcy.

- Bez przerwy dostaję pytania odnośnie zespołu Bracia, powiem więc tylko tyle bez wchodzenia w szczegóły: działalność zespołu została zawieszona na czas nieokreślony z początkiem 2019 roku. Czas na nowe wyzwania i nową muzykę - mówił czas temu Wojciech Cugowski. W rozmowie z PAP Life przyznał, że nie wiadomo, czy w ogóle zagra jeszcze wspólnie z bratem.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Kurski o filmie "Zenek": To dopełnienie naszego wachlarza zaangażowań"

W podobnym tonie wypowiadał się Piotr Cugowski. - Jest to zawieszenie działalności na czas solowych wypowiedzi każdego z nas. Czy wrócimy do tego kiedyś, nie potrafię dziś powiedzieć - stwierdził.

Decyzji synów żałuje Krzysztof Cugowski. Twierdzi, że popełnili błąd i go nie posłuchali. - Oni w ogóle mnie nie słuchają. Powtarzałem im, że rozwalenie ich zespołu to błąd, ale cóż, ja też nie słuchałem w kilku sytuacjach swoich rodziców, tak już jest - mówił.

Choć zdarzało się, że zespoły były reaktywowane, to w tej chwili nic nie wskazuje, by Bracia mieli grać ponownie.

d39329i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39329i