Trwa ładowanie...
d4n495r

Zeszli ze sceny i pojechali do... lasu. Takich ich jeszcze nie widzieliście

Kajra i Sławomir tworzą zgodne małżeństwo. W życiu prywatnym i na scenie. Ich kariera rozwija się błyskawicznie, a oni wciąż zyskują nowych fanów. Żona artysty rock polo zaskoczyła i opublikowała zdjęcia, na których pozują w… lesie. Bez błyszczących i kiczowatych stylizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kiedy gasną światła reflektorów.
Kiedy gasną światła reflektorów. (Instagram.com, Fot: Instagram)
d4n495r

Odkąd Sławomir wystąpił na sylwestrowej scenie TVP, stał się jeszcze bardziej rozpoznwalny. Jego utwór "Miłość w Zakopanem" pokochały miliony, a rytm tej piosneki porywa tłumy na koncertach. W estradowych szaleństwach uczestniczy również Magdalena "Kajra" Kajrowicz, żona wąsatego artysty.

ZOBACZ TAKŻE: Sławomir o zazdrości: "Moje macki sięgają wszędzie"

I choć muzyczne małżeństwo widzimy zazwyczaj na scenie w dopieszczonych stylizacjach, to tym razem na Instagramie ukochanej Sławomira pojawiły się fotki z lasu. Ona w ogromnej bluzie i bez makijażu on porzucił fikuśne marynarki i również postawił na... dres.

Za każdym razem, kiedy pojawiają się ich wspólne zdjęcia w sieci, internauci nie szczędzą słów zachwytu. Sławomir i Kajra dla wielu są po prostu przykładem idealnego małżeństwa. Pod każdym względem. "Przez to, że bije od Was taka prawdziwa energia i miłość szanuje i podziwiam Was. Pięknie", "Jejku, jacy cudowni" – czytamy komentarze rozanielonych fanów.

d4n495r

Jak podobają wam się zdjęcia Kajry i Sławomira?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4n495r

Podziel się opinią

Share
d4n495r
d4n495r