Trwa ładowanie...
d2vq827
News

Zmarł, bo przedawkował narkotyki. Teraz nominowali go do muzycznego Oscara

7 września 2018 roku świat obiegła smutna informacja o śmierci Mac Millera. Teraz muzyk dostał pośmiertną nominację do Grammy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mac Miller popełnił samobójstwo
Mac Miller popełnił samobójstwo (East News)
d2vq827

Nagrody Grammy nie bez powodu nazywa się muzycznymi Oscarami. Statuetki uchodzą za najbardziej prestiżowe wyróżnienia w świecie muzyki, a o ich zdobyciu marzy każdy artysta. Właśnie ogłoszono tegoroczną listę nominowanych, na której znalazł się Mac Miller. Raper ma szansę otrzymać pośmiertną nagrodę w kategorii "Najlepszy Album Rap" za album "Swimming".

Jest to piąty krążek artysty. Został wydany w sierpniu, miesiąc przed jego śmiercią w domu w Los Angeles. Raport toksykologiczny przygotowany przez koronera wskazał oficjalną przyczynę śmierci Mac Millera. Raper miał we krwi mieszankę kokainy i leków przeciwbólowych. W momencie zgonu znajdował się również pod wpływem alkoholu. Zmarł w wieku 26 lat.

d2vq827

Za album "Swimming" muzyk zbierał najlepsze recenzje w swojej karierze. Artysta nagrał ten materiał po bolesnym zerwaniu z Arianą Grande.

Zwycięzców 61. edycji Grammy Awards poznamy 10 lutego 2019 roku. Gala rozdania nagród odbędzie się w słynnej hali Staples Center w Los Angeles.

d2vq827

Podziel się opinią

Share

d2vq827

d2vq827