Trwa ładowanie...

Zmasowany atak fanów Kazika. Trójka ma kłopot

Radiowa Trójka znalazła się w bardzo niewygodnej sytuacji. Oburzeni postawą władz stacji są i artyści, i jej słuchacze. Pod każdym możliwym postem radia w mediach społecznościowych wrzucają piosenkę Kazika, która wygrała unieważnioną Listę Przebojów Trójki.

Zmasowany atak fanów Kazika. Trójka ma kłopotŹródło: ONS
d2vodvs
d2vodvs

Utwór Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój" znalazł się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki w piątek 15 maja. Jednak wyniki rankingu zostały unieważnione, a stronę z wynikami tego notowania usunięto. Stacja tłumaczy, że piosenka była spoza listy, więc naruszono regulamin. Trójka oświadczyła też, że manipulowano podczas liczenia głosów.

Wyjaśnienia jednak nie przekonały słuchaczy radia, którzy wyrazili swoje oburzenie w bardzo oryginalny sposób. Pod postami Trójki na Facebooku setki, a nawet tysiące osób wrzuca w komentarzach link do wspomnianej piosenki Kazika.

W ten sposób nie pozwalają na zapomnienie o sytuacji redakcji stacji oraz jej władzom. "Pozdrawiamy", "Nie zapomnieliście o czymś", "Chyba nikt jeszcze tego nie wrzucał", "Niech żyje wolność!" - dopisywali niektórzy w treści swoich komentarzy.

Facebook
Źródło: Facebook
Facebook
Źródło: Facebook

Tego typu komentarze są pod postami m.in. o 100. rocznicy urodzin Leopolda Tyrmanda, audycji "Popołudnie z Trójką w domu", ptasich trelach, akcji #pracujemywdomu i Janie Pawle II. Zobaczymy je też pod nieco starszymi wpisami, nawet sprzed kilkunastu dni.

d2vodvs

Kazika broni też Kamil Durczok. Dziennikarz nawołuje, aby grać jak najczęściej "Twój ból jest lepszy niż mój". "Szanowni! O 12, w całej Polsce, zamiast hejnału, odtwarzamy z balkonów "Twój ból...." Kazika! Poślijcie dalej!" - napisał na Twitterze.

Przypomnijmy, że w tej piosence Kazik krytykuje Jarosława Kaczyńskiego, który 10 kwietnia odwiedził grób matki na Cmentarzu Powązkowskim w czasie trwania pandemii koronawirusa. Warszawska nekropolia w tym okresie była zamknięta, jednak prezesa PiS wpuszczono.

d2vodvs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vodvs