Trwa ładowanie...
d1bgpr5

Zmęczony książę William prowadzi samochód. Jego twarz nie pozostawia złudzeń

Ostatnie sensacyjne doniesienia o tym, że księżna i książę Sussex zamierzają uniezależnić się finansowo od rodziny królewskiej musiały dać w kość wszystkim członkom brytyjskiej familii. Widać to zwłaszcza na zdjęciu poniżej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatnie troski zostawiły na obliczu księcia oznaki zmęczenia
Ostatnie troski zostawiły na obliczu księcia oznaki zmęczenia (Getty Images)
d1bgpr5

Prawdopodobnie wiadomość zaniepokoiła nie tylko samą królową, ale również brata Harry'ego. Najnowsze zdjęcie księcia Williama udowadnia, że za murami pałacu wiele się działo, a każdy na swój sposób bardzo przeżył decyzję młodych rodziców.

Zobacz wideo:

Zdjęcie wyczerpanego Williama za kierownicą każe przypuszczać, że wszyscy muszą być bardzo zmęczeni kilkudniowym napięciem i medialnymi spekulacjami o tym, co dalej.

Forum

Przypomnijmy, że 8 stycznia 2020 r. Harry i Meghan wydali następujące oświadczenie "Zamierzamy wycofać się jako 'starsi' członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową". Swoją decyzję podjęli "po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji".

Królowa, choć życzyłaby sobie aby Meghan i Harry dalej pełnili te same obowiązki, co uprzednio, ostatecznie uszanowała wolę bliskich. Wnioski przekazała w oficjalnym komunikacie.

d1bgpr5

- Ja i moja rodzina w pełni popieramy pragnienie Harry’ego i Meghan rozpoczęcia nowego życia jako młodej rodziny. Choć wolelibyśmy, żeby pozostali pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej, szanujemy i rozumiemy, że życzą sobie bardziej niezależnego życia, pozostając cenionymi członkami mojej rodziny - oświadczyła królowa Elżbieta.

Zobacz też: Księżna Meghan podpisała kontrakt z Disneyem

d1bgpr5

Podziel się opinią

Share

d1bgpr5

d1bgpr5