Trwa ładowanie...

Zmęczony książę William prowadzi samochód. Jego twarz nie pozostawia złudzeń

Ostatnie sensacyjne doniesienia o tym, że księżna i książę Sussex zamierzają uniezależnić się finansowo od rodziny królewskiej musiały dać w kość wszystkim członkom brytyjskiej familii. Widać to zwłaszcza na zdjęciu poniżej.

Zmęczony książę William prowadzi samochód. Jego twarz nie pozostawia złudzeńŹródło: Getty Images
d4bifvl
d4bifvl

Prawdopodobnie wiadomość zaniepokoiła nie tylko samą królową, ale również brata Harry'ego. Najnowsze zdjęcie księcia Williama udowadnia, że za murami pałacu wiele się działo, a każdy na swój sposób bardzo przeżył decyzję młodych rodziców.

Zobacz wideo:

Zdjęcie wyczerpanego Williama za kierownicą każe przypuszczać, że wszyscy muszą być bardzo zmęczeni kilkudniowym napięciem i medialnymi spekulacjami o tym, co dalej.

Forum
Źródło: Forum

Przypomnijmy, że 8 stycznia 2020 r. Harry i Meghan wydali następujące oświadczenie "Zamierzamy wycofać się jako 'starsi' członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową". Swoją decyzję podjęli "po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji".

Królowa, choć życzyłaby sobie aby Meghan i Harry dalej pełnili te same obowiązki, co uprzednio, ostatecznie uszanowała wolę bliskich. Wnioski przekazała w oficjalnym komunikacie.

- Ja i moja rodzina w pełni popieramy pragnienie Harry’ego i Meghan rozpoczęcia nowego życia jako młodej rodziny. Choć wolelibyśmy, żeby pozostali pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej, szanujemy i rozumiemy, że życzą sobie bardziej niezależnego życia, pozostając cenionymi członkami mojej rodziny - oświadczyła królowa Elżbieta.

d4bifvl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bifvl