Trwa ładowanie...
d1byi5o
News

Zmysłowa Adele w świątecznym wydaniu. Wygląda jak milion funtów!

Adele poczuła magię świąt, choć chciała ją fanom nieco "zepsuć". Zamiast tego ich zachwyciła!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adele lubi zaskakiwać fanów
Adele lubi zaskakiwać fanów (ONS.pl)
d1byi5o

Do tej pory Adele miała 3 znaki rozpoznawcze: cudowny głos, talent i kilka zbędnych kilogramów, którymi nigdy się nie przejmowała.

Najważniejszy zawsze był jej talent. Tak też jest do tej pory, z tym, że ostatnio Adele zaczęła zmieniać swój wizerunek i robić z niego swoją małą "tajną broń". Bo o tym, że ma do siebie dystans, nie trzeba fanów przekonywać.

Adele słynie z dużego poczucia humoru. A od dłuższego czasu zaczęła zaczepiać swoich wielbicieli w sposób na pół dowcipny, na pół wyzywający. Piosenkarka, odkąd się rozwiodła, postanowiła zmienić niemal wszystko. Teraz chwali się także swoją nową figurą.

I ma ku temu powody. Jeszcze niedawno można by powiedzieć, że niknie w oczach. Teraz można śmiało stwierdzić, że… wygląda jak femme fatale lub… Jessica Rabbit z kultowej komedii "Kto wrobił Królika Rogera".

d1byi5o

Nie da się ukryć, że ten zadziorny styl zdecydowanie służy piosenkarce. Sama najwyraźniej czuje się z nim świetnie. Dała temu wyraz, publikując zdjęcia ze świątecznej imprezy. – Chcieliśmy zepsuć święta, ale później serca nam urosły! – napisała żartobliwie, chwaląc się przy okazji fotkami z Grinchem i Mikołajem.

Nie da się jednak ukryć, że nie oni są gwiazdami. Na Adele wprost nie można się napatrzeć!

d1byi5o

Podziel się opinią

Share

d1byi5o

d1byi5o