ycipk-4eil4h

Znamy datę pogrzebu Zuzanny Łapickiej

Pogrzeb Zuzanny Łapickiej odbędzie się 18 stycznia o godzinie 13.00 w kościele św. Karola Boromeusza na warszawskich Powązkach - poinformował Andrzej Saramonowicz na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zuzanna Łapicka
Zuzanna Łapicka (East News)
ycipk-4eil4h

Dziennikarka i pisarka zmarła 21 grudnia 2018 r. Córka aktora Andrzeja Łapickiego i była żona Daniela Olbrychskiego miała 64 lata. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 18 stycznia 2019 r. w kościele Karola Boromeusza na warszawskich Powązkach.

Zuzanna Łapicka urodziła się 18 marca 1954 roku w Warszawie. Od dwóch lat zmagała się z chorobą nowotworową.

ycipk-4eil4h

- Miałam szczęście, że trafiłam do wspaniałych lekarzy na Śląsku: profesora Lampego i doktora Piątka. Dzięki nim nigdy nie straciłam wiary w to, że warto walczyć - mówiła Łapicka w rozmowie z magazynem "Viva".

Łapicka współpracowała z Telewizją Polską. Była tam m.in. zastępcą kierownika, kierownikiem i sekretarzem redakcji. Z TVP odeszła dwa lata temu. Pisała też artykuły do różnego rodzaju magazynów.

ycipk-4eil4h

W maju 2018 r. ukazała się na rynku książka Zuzanny Łapickiej "Dodaj do znajomych". Publikacja poświęcona jest najważniejszych twórcom polskiej kultury, które dziennikarka miała okazję poznać.

ZOBACZ TAKŻE: Druga rocznica ślubu Łapickich

ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h