Trwa ładowanie...

Zofia Czerwińska boryka się z problemami z kręgosłupem. "Na planie nie czuję dolegliwości"

Aktorka nie ukrywa, że zmaga się ze zdrowotnymi dolegliwościami. Jest jednak pod opieką lekarzy i nie zamierza jeszcze znikać z ekranu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zofia Czerwińska boryka się z problemami z kręgosłupem. "Na planie nie czuję dolegliwości"Źródło: ONS.pl
d3k5l0w
d3k5l0w

Zofia Czerwińska, mimo nobliwego wieku, stara się wciąż nie zwalniać tempa. Nestorka polskiego kina nadal jest aktywna zawodowo. Myśli jednak o przyszłości i dba o swoje zdrowie. Zwłaszcza, że ma poważne problemy z kręgosłupem. Najlepszym wyjściem w jej sytuacji byłaby operacja, ale nie jest to takie proste. Lekarze mają spore obiekcje co do zabiegu.

- Nie chcą mnie kroić. Kości podobno nie wytrzymają śrubek, które mają mi wstawić. Tak twierdzi mój neurochirurg, a ja się z nim zgadzam - powiedziała „Faktowi”.

Fani aktorki nie mają jednak powodów do niepokoju. Zofia Czerwińska ma jeszcze dużo energii i pogody ducha. Zaplanowała już, jak będzie wyglądała jej przyszłość. Zdecydowała np. że zamieszka w domu seniora w Skolimowie, ale zanim to nastąpi, nie ma zamiaru rezygnować z gry w filmach.

- To jest zawód, który wykonuję od lat, więc nie czuję na planie dolegliwości. Mogę zagrać bez rąk i bez nóg. I nikt tego nie zauważy - podsumowała dowcipnie na łamach tabloidu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3k5l0w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k5l0w