Trwa ładowanie...
d3a80vr

Zofia Zborowska w ciąży? Jej siostra napisała wymowny komentarz

Zofia Zborowska jest świeżo upieczoną żoną. W sierpniu wyszła za Andrzeja Wronę, siatkarza. Zakochani mają błyskawiczne tempo. Nic więc dziwnego, że już plotkuje się o ciąży Zborowskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Zborowska swojego męża poznała nieco ponad rok temu
Zofia Zborowska swojego męża poznała nieco ponad rok temu (ONS.pl)
d3a80vr

Zofia Zborowska w sierpniu przysięgła miłość i wierność Andrzejowi Wronie. Co ciekawe, młodzi małżonkowie znają się zaledwie od nieco ponad roku. Pierwszy raz spotkali się na przyjęciu, oboje byli znajomymi Mai Bohosiewicz. Zaiskrzyło. Pod koniec września 2018 r., a więc niespełna rok temu, razem bawili się na ślubie córki Anny Korcz. Osiem miesięcy później Wrona zapytał ukochaną o to, czy zostanie jego żoną. Ponieważ się zgodziła, po kolejnych trzech miesiącach zostali małżeństwem. Szaleńcze tempo? Zborowskiej i Wronie odpowiada. Oboje są w sobie zakochani po uszy.

Zosia Zborowska opublikowała film z wesela

Do szczęścia brakuje im tylko dziecka? Siostra Zborowskiej, która skomentowała ostatnio jedno ze zdjęć Zosi, zdradziła, że być może młodzi małżonkowie niebawem zostaną też rodzicami.

d3a80vr

Zborowska opublikowała fotografię zrobioną nad jeziorem. Napisała: "Dokładnie rok temu zrobiliśmy sobie nasze pierwsze wspólne zdjęcie. Kolejne w takiej pozycji i na tym pomoście zrobiliśmy sobie 17 maja 2019... #wzruszka #wtedyjeszczechłopak #dziśmąż #sieporobiło #wronki @w_kracze #kocham".

Siostra Zborowskiej, Hanna Zborowska-Neves skomentowała wpis: "Następne zrobicie 17 lutego 2020 tuż po porodzie". Zofia odpowiedziała ikonką, ale nie zaprzeczyła.

Neves zażartowała z siostry czy może coś jest na rzeczy?

d3a80vr

Podziel się opinią

Share

d3a80vr

d3a80vr