Trwa ładowanie...
d13um0c

Zosia Zborowska jako kosz na śmieci? Wszystko w trosce o środowisko

Zosia Zborowska, choć jest wziętą aktorką, wciąż znajduje czas, by działać w trosce o środowisko. Nie tylko sama zmienia swoje nawyki, ale też namawia do tego fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Zborowska dba o środowisko
Zofia Zborowska dba o środowisko (ONS.pl)
d13um0c

Zosia Zborowska skupia się w dużej mierze na aktywności zawodowej, której poświęca większą część swojego życia. Stara się również spędzać czas z mężem i rodziną, która jest dla niej bardzo ważna. Aktorka nie zapomina i o "bywaniu" - pokazuje się na branżowych imprezach i pozuje na ściankach. Wisienkę na torcie stanowi jej aktywność w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. Nie dzieli się tam jedynie wycinkami swojej prywatności, ale też próbuje zrobić coś dobrego.

Najnowszy post na jej instagramowym profilu dla wielu mógł być zadziwiający. Fani, którzy śledzą jej konto od jakiegoś czasu, wiedzą, że Zosia Zborowska ma do siebie duży dystans i świetne poczucie humoru. Ich nie zszokowało więc nagranie, na którym głowa aktorki znajduje się w koszu na śmieci, a ona sama nawołuje do segregacji odpadków.

d13um0c
Instagram.com
Podziel się

Post wywołał całkiem pozytywne reakcje fanów. Niektórzy wyrażali w komentarzach aprobatę, inni pisali co trzeba zrobić, żeby usprawnić system segregacji odpadów.

Trzeba przyznać, że, niezależnie od wszystkiego, temat jest ważny i należy go poruszać.

Podziel się opinią

Share

d13um0c

d13um0c
d13um0c