Trwa ładowanie...
d1x4jmu

Zosia Zborowska w zupełnie naturalnej odsłonie. Jest piękną kobietą

Mówią, że wakacje potrafią zupełnie odmienić człowieka. Zosia Zborowska nie jest jednak dobrym tego przykładem. Daleka podróż niczego nie zmieniła - aktorka w dalszym ciągu jest naturalna i naprawdę piękna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zosia Zborowska pokazała, jak wygląda na egzotycznych wakacjach.
Zosia Zborowska pokazała, jak wygląda na egzotycznych wakacjach. (Instagram.com)
d1x4jmu

Zosia Zborowska skupia się w dużej mierze na aktywności zawodowej, której poświęca większą część swojego życia. Stara się również spędzać czas z mężem i rodziną, która jest dla niej bardzo ważna. Aktorka nie zapomina i o "bywaniu" - pokazuje się na branżowych imprezach i pozuje na ściankach. Wisienkę na torcie stanowi jej aktywność w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. Aktorka pokazuje tam dosyć sporo swojego życia prywatnego.

ZOBACZ WIDEO: Zosia Zborowska wspomina ślub: Były tańce i hulańce

Tym razem Zosia Zborowska wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie z wyjątkowo długich wakacji. I choć aktorka jest już znana ze swojego eko podejścia do życia, to jednak jej widok bez makijażu, choć zupełnie zwyczajny, nadal zachwyca.

Zofia Zborowska na wakacjach Instagram.com
Podziel się

Aktorka ma piękną cerę, a szeroki uśmiech i błysk w oku podkreślają jej urodę. Naturalność zdecydowanie jest dużą zaletą Zborowskiej.

Zobacz także: Michele Morrone śpiewa synkowi. Aktor "365 dni" pokazał urocze nagranie

d1x4jmu

Podziel się opinią

Share

d1x4jmu

d1x4jmu