Trwa ładowanie...

Zosia Zborowska wzięła ślub. Inne celebrytki powinny brać przykład

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona nie sprzedali swojego wesela do mediów. Wszystko ukryli przed światem!

Share
Zosia Zborowska wzięła ślub. Inne celebrytki powinny brać przykładŹródło: Instagram.com
dprka21

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaskoczyli wszystkich. Para powiedziała sobie tak we wtorek w połowie sierpnia. Zakochani o wszystkim poinformowali swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Romantyczne zdjęcie, na którym chwalą się obrączkami, obiegło sieć w kilka minut.

Aktorka i siatkarz są kolejnym przykładem na to, że jeśli coś chce się ukryć, to jest to możliwe. Nie wierzcie zatem gwiazdom, które wmawiają wam, że media nie dają im spokoju, dlatego do sieci wyciekły ich zdjęcia. Jeśli tak się stało, to często sami brali w tym udział.

ZOBACZ: Zosia Zborowska i Andrzej Wrona flirtują na trybunach

O ślubie Zborowskiej i Wrony nie było wiadomo nic. Owszem, pojawiały się przecieki, że prawdopodobnie powiedzą sobie "tak" jeszcze w sierpniu, ale nie były znane szczegóły. Nikt nie wiedział, gdzie odbędzie się ślub, kto zaprojektuje suknię ślubną aktorki ani co będzie do jedzenia.

dprka21

Zosia Zborowska w przeciwieństwie do swoich medialnych koleżanek nie sprzedała prywatności. Nie oznaczała projektanta sukni, by dostać ją za darmo. Nie informowała, która wedding plannerka zaprojektuje całe wesele. Nie pokazała ani jednej rzeczy, która sugerowałby, że wkrótce zmieni stan cywilny.

Warto również podkreślić, że na weselu bawili się bliscy pary, których darzą ogromnym zaufaniem. Choć wśród gości pojawiły się gwiazdy m.in. sportowcy, Anna Lewandowska, czy Marta Wierzbicka, nic nie przedostało się do sieci zanim Zborowska i Wrona sami nie ogłosili, że już po ślubie.

Nawet siostra Zosi Zborowskiej, Hanna Zborowska-Neves i Maja Bohosiewicz, które relacjonują każdą minutę swojego życia na Instagramie, powstrzymały się od nagrywania relacji. To się nazywa samokontrola!

dprka21

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona już po ślubie

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są parą od niespełna roku. W maju para zaręczyła się. Siatkarz zrobił niespodziankę aktorce w jej urodziny. Mało kto spodziewał się, że zakochani tak szybko powiedzą sobie "tak". A jednak!

Wcześniej Zborowska zakończyła kilkuletni związek z partnerem. Andrzej Wrona z kolei słynął z tego, że nie potrafił się ustatkować. Jak widać, potrzebował do tego odpowiedniej kobiety.

Młodej parze życzymy szczęścia!

dprka21
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dprka21
dprka21