Trwa ładowanie...
d3qg9dq

Życie Martyny Wojciechowskiej warte milion złotych

Martyna Wojciechowska należy do tych dziennikarek i podróżniczek, które nie cofną się przed niczym. Często narażała życie, by dotrzeć do niedostępnych miejsc i ciekawych rozmówców. Wielokrotnie przypłaciła to m.in. poważnymi chorobami egzotycznymi. W obawie o przyszłość córki Martyna postanowiła ubezpieczyć swoje życie. Suma robi wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
martyna wojciechowska
martyna wojciechowska (Facebook.com)
d3qg9dq

Jak poinformował "Fakt", Wojciechowska obawia się, że zbyt szybko może stracić życie i osierocić 9-letnią Marysię. W swojej dotychczasowej karierze otarła się kilka razy o śmierć. Miała m.in. wypadek na motorze. Te wydarzenia przyczyniły się do tego, że Martyna postanowiła wreszcie zabezpieczyć przyszłość swojej córki. - Opłaca polisę na milion złotych. Wszystko z myślą o córce - zdradził informator tabloidu.

Duży wpływ na tę decyzję miała również śmierć Jerzego Błaszczyka, byłego partnera dziennikarki oraz ojca jej córki. Przedwczesna śmierć gwiazdy telewizji doprowadziłaby do tego, że Marysia zostałaby sama. - Wcześniej ubezpieczała się tylko przed niebezpiecznymi wyjazdami. Choroby i śmierć Jerzego sprawiły, że zaczęła poważniej traktować ostateczne sprawy – dodał informator gazety. Brzmi to wiarygodnie, jednak czy możemy wierzyć doniesieniom tabloidu? Niestety nie udało się nam skontaktować z Martyną.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną ONS.pl
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną

Dziewczynka jest oczkiem w głowie Wojciechowskiej. Ostatnio pomogła Martynie zaprojektować biżuterię dla marki W.Kruk.

martyna wojciechowska WP.PL
martyna wojciechowska
d3qg9dq

Podziel się opinią

Share

d3qg9dq

d3qg9dq