Trwa ładowanie...

Zygmunt Chajzer wywalczył większe mieszkanie dla 4 sierot. Wszystko dzięki Filipowi Chajzerowi

Filip Chajzer ostatnio zdradził, że jego ojciec opiekuje się 4 sierotami. Zygmunt walczy o ich lepszy byt, apelując o dogodne warunki mieszkaniowe dla rodziny. Udało się! Teraz dzieci wraz z babcią mają szansę na lepsze życie.

Zygmunt Chajzer wywalczył większe mieszkanie dla 4 sierot. Wszystko dzięki Filipowi ChajzerowiŹródło: ONS.pl
d3833hd
d3833hd

Zygmunt Chajzer od niedawna stawia pierwsze kroki w mediach społecznościowych. Dziennikarz założył konto na Instagramie, na którym już udało mu się zgromadzić dosyć liczną grupę obserwujących. Chajzer może brać korepetycje od swojego syna, który jest prawdziwym mistrzem w tej dziedzinie.

To właśnie on poinformował nas o niezwykle ważnej inicjatywie charytatywnej Zygmunta Chajzera. Okazuje się, że 65-latek od roku opiekuje się 4 sierotami, które straciły rodziców w wypadku samochodowym. Dzieci mieszkają razem z babcią na 16m2. Kobieta wystąpiła z prośbą o wymianę mieszkania komunalnego na większe, jednak nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Na szczęście po nagłośnieniu sprawy przez Filipa Chajzera na odzew ze strony urzędników z warszawskiej dzielnicy Żoliborz nie trzeba było długo czekać. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" umieścił post na swoim instagramowym profilu, w którym napisał, że dzieci wraz z babcią mają bardzo duże szanse na zamieszkanie w godnym lokum.

"LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ... Żoliborz macie fantastyczną wiceburmistrz, z którą przeprowadziłem długą i niezwykle merytoryczną rozmowę. Pani Agata Marciniak-Różak opowiedziała mi dziś o gigantycznym wysiłku, jaki urzędnicy włożą w pomoc dzieciakom, o których pisałem wczoraj. Wszystko musi odbyć się zgodnie z procedurami i przy poszanowaniu prawa oraz godności innych oczekujących na mieszkania w dzielnicy, a tych jest bardzo mało. Ok. 30 rocznie do przyznania. Niemniej jednak jest bardzo duża szansa, że już w lutym czwórka dzieci wraz z babcią zamieszkają w godnym lokalu" – pisze Chajzer.

Dziennikarz wspomina również, że uruchomiono zbiórkę pieniędzy, która ma pomóc w urządzeniu nowego mieszkania. Już udało się zebrać ponad 60 tys. zł.

Filip gratuluje tacie słowami: "No i ojciec... ROBISZ KAWAŁ WSPANIAŁEJ ROBOTY. Teoretycznie nikt miał o tym nie usłyszeć, ale wierz mi. Tak będzie lepiej".

Fani również chwalą Chajzerów za niesamowity i bezinteresowny gest: "Brawo! Dobro wraca", "Jaki Ojciec taki Syn. Brawo za takie piękne inicjatywy! Podziwiam, szanuję!"

d3833hd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3833hd