Trwa ładowanie...
ds2842z

Żywy Ken to teraz Żywa Barbie. Mówi, że to nie koniec operacji

Żywy Ken w styczniu oświadczył, że zmienił płeć. Od teraz jest kobietą. Ma nowe piersi i włosy. Ale to nie koniec zmian, będą kolejne operacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodrigo Alves już tak nie wygląda. Zmienił płeć
Rodrigo Alves już tak nie wygląda. Zmienił płeć (Getty Images)
ds2842z

Rodrigo Alves zasłynął tym, że poddał się ponad 150 zabiegom, żeby upodobnić się do Kena. Brazylijczyk niedawno zaskoczył wszystkich. Postanowił zmienić się w kobietę. Nowy wizerunek zaprezentował w styczniu. I, jak można było się spodziewać, przed nim kolejne operacje plastyczne.

Zobacz także: Blanka Lipińska ostro o pomyśle rządu nt. pornografii. "Nie po to ich dziadkowie walczyli"

Celebryta niedawno został sfotografowany, gdy spacerował w czarnym futrze i eleganckich szpilkach. Miał też długie blond loki oraz mocny makijaż. Okazuje się, że naprawdę zmienił płeć. Od teraz jest kobietą. Prosi też, by być nazywanym Roddy.

ds2842z

Oprócz operacji plastycznych Alves poddaje się zabiegom hormonalnym. - Jestem kobietą i zawsze miałam kobiecy mózg. Teraz moje ciało pasuje do mojego umysłu - powiedział w jednym z wywiadów.

Teraz Roddy napisała na Instagramie: - Jak dla mnie rok 2020 zaczął się dopiero teraz, gdy przeszłam operację biustu. Co prawda mam przed sobą jeszcze kilka zabiegów, ale już teraz dziękuję wszystkim za opiekę.

ds2842z

Podziel się opinią

Share
ds2842z
ds2842z