WP

ABBA powraca po 37 latach. Będzie nowa płyta

Wokalista i jeden z założycieli zespołu ABBA, Björn Ulvaeus, oznajmił, że już niedługo pojawi się nowy album grupy. Będzie to ich pierwsza płyta od 37 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół ABBA powraca po 37 latach.
Zespół ABBA powraca po 37 latach. (PAP)
WP

Według Björna Ulvaeusa w rozmowie dla „Evening Standard”, zespół ABBA ma powrócić już najbliższym przyszłości. Jeszcze w ciągu tego roku pojawią się dwa nowe utwory. Jeden z nich pt. „I Still Have Faith In You” ma pojawić się w grudniu na antenie BBC.

Grupa ABBA ogłosiła swój powrót w kwietniu bieżącego roku. Po prawie 40 latach przerwy członkowie zespołu postanowili ponownie zagościć w studiu. Nowy materiał będzie pierwszym albumem od 37 lat. Ostatnią pozycją w dyskografii ABBY był krążek pt. „The Visitors”.

Björn Ulvaeus oznajmił także, że trwają pracę nad kolejnym projektem o nazwie„Virtual ABBA”. Ma to być specjalna trasa koncertowa zespołu w formie hologramów.

WP

ABBA swoją ostatnią trasę koncertową zagrała po Japonii w 1980 roku. Następnie nagrała jeszcze dwa materiały studyjne – „SuperTrouper” oraz „The Visitors”. Po tych wydawnictwach, grupa ogłosiła zawieszenie działalności.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP