Trwa ładowanie...
d4ii5a8

Adele płaci wysoką cenę za metamorfozę. Paparazzi sfotografowali jej kłótnię

Adele za wszelką cenę unika uwagi mediów, więc każde prywatne zdjęcie gwiazdy jest na wagę złota. Wszyscy chcą zobaczyć odchudzoną piosenkarkę, która podobno zrzuciła aż 45 kg.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak Adele wyglądała w 2013 r.
Tak Adele wyglądała w 2013 r. (Getty Images)
d4ii5a8

Adele od kilku lat w ogóle nie koncertuje i nie pozuje na ściankach, a wyjścia na imprezy odbywają się w u niej w ścisłej tajemnicy. Ostatnio Kinga Rusin wywołała burzę, publikując fotkę z piosenkarką po oscarowym przyjęciu u Beyonce i Jaya-Z. Z najnowszych zdjęć paparazzi wiemy, że gwiazda opuściła już Los Angeles i wróciła do Londynu. I na pewno nie była zachwycona obecnością fotoreporterów.

Adele po imprezie u Beyonce i Jaya-Z była jeszcze widziana w obcisłej czerni na ulicach Los Angeles. W czarnym kapelusiku naciągniętym na oczy w niczym nie przypominała autorki hitu "Hello", ale nie od dziś wiadomo, że Adele przeszła na dietę i potężnie schudła. Fachowcy szacują, że ubyło jej nawet 7 kamieni (jednostka wagi w Wielkiej Brytanii), czyli ok. 45 kg.

d4ii5a8

Najnowsze fotki Adele w czarnym dresie i długim pikowanym płaszczu zostały zrobione na lotnisku Londyn-Heathrow. Paparazzi uchwycili moment, gdy gwiazda wychodziła z samochodu i kłóciła się z kimś przez telefon.

Zobacz także: Doda zażartowała z Kingi Rusin i jej wpisu o imprezie z Adele

Po skończonej rozmowie zauważyła wścibskich fotoreporterów i celowała w obiektyw palcami. Piosenkarka nawet nie starała się ukryć zdenerwowania i złości.

d4ii5a8

Obejrzyj: Edyta Górniak chciała kupić dom w Azji. Zmieniła zdanie

d4ii5a8

Podziel się opinią

Share
d4ii5a8
d4ii5a8